لوگو

سرا

نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شد + اردیبهشت سال ۱۴۰۲

نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شد + اردیبهشت سال ۱۴۰۲

نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۲، اعلام گردید.

اطلاعیه دفتر مقررات ملی ساختمان، پیرامون نتایج آزمون نظام مهندسی امسال منتشر شد:

بدینوسیله به اطلاع می‌‏رساند، نتایج مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان مورخ ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ استخراج گردیده است.

شرکت‌کنندگان محترم در این دوره از آزمون‌ها می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی inbr.ir و پس از مطالعه دستورالعمل اعلام نتایج و اطلاع از مفاد آن، نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است نتایج آزمون‌ها پس از بررسی کامل تمامی درخواست‌های بازنگری به سوالات آزمون ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان و کنترل‌های مکرر توسط کمیته‌های تخصصی مربوطه و لحاظ کردن نتایج آن در کلید سوالات به دست آمده و قطعی است.

چنانچه داوطلبی پس از بررسی پاسخنامه خود و مقایسه آن با آنچه که در کارنامه درج و ارائه شده است تناقضی را مشاهده نماید، می‌تواند درخواست بررسی مجدد پاسخنامه را با ذکر مشخصات فردی از تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ از طریق همین سامانه برای شرکت خدمات آموزشی سازمان سنجش آموزش کشور ارسال نماید.

به لحاظ برنامه‌ریزی‌های انجام شده به درخواست‌هایی که بعد از تاریخ مقرر ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

بدیهی است در صورت بررسی درخواست‌ها و وارد بودن اعتراضات، نتیجه آن در پاسخنامه داوطلب اعمال می‌گردد.

مشاهده کارنامه آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۲

شرکت‌کنندگان آزمون‌های تستی نظام مهندسی اردیبهشت ماه (نظارت، اجرا، محاسبات، بهسازی، ترافیک، نقشه برداری، شهرسازی و گودبرداری) می‌توانند از روز ۲۸ تیر ماه، وارد لینک زیر شده و جزئیات کارنامه‌ی خود را مشاهده کنند:

مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۲ – کارنامه داوطلب

ضمنا نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری نیز در چهاردهم شهریور ماه اعلام شد:

مشاهده نتایج آزمون نظام مهندسی طراحی معماری اردیبهشت ۱۴۰۲ – کارنامه داوطلب

دوره چگونه نظارت کنیم (اصول گزارش نویسی ناظر)

دوره چگونه نظارت کنیم (اصول گزارش نویسی ناظر)

داوطلبانی که در آزمون نظارت موفق شدند، می‌توانند از دوره مهارتی و تخصصی «چگونه نظارت کنیم» بهره‌مند شوند و چالش‌ها و مهارت‌های گزارش نویسی ناظران را بیاموزند. این دوره ویژه مهندسان عمران و معماری می‌باشد که توسط دکتر آرمان‌پور تدریس می‌گردد.

دوره گزارش نویسی

اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۱۴۰۲:

با مشاهده نتایج آزمون، داوطلبانی که نسبت به کارنامه‌ی خود یا پاسخنامه منتشر شده‌ی آزمون درخواست بازنگری دارند، می‌توانند بر اساس شرایطی که توسط دفتر مقررات ملی ساختمان اعلام می‌شود اقدام کنند.

ابتدا «پاسخنامه‌ آزمون نظام مهندسی» که به صورت رسمی منتشر شده را به همراه پاسخنامه‌های تشریحی منتشر شده توسط تیم هیات علمی سـرا کامل بررسی کنید.

سپس سوالات و نکاتی که از نظر شما نیاز به بازنگری دارند را در فرم اعتراض ارسال کنید.

جزئیات زمان و نحوه ارسال اعتراض را در مطلب «اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی» برای شما قرار دادیم.