call_end 021-22638713

زمان اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن 97 مشخص شد.

حامد مانی‌فر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص روند اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان گفت:پس از نشست هایی که با طراحان سئوال در این هفته و اوایل هفته آینده  برگزار می‌شود کلید سوالات آزمون آماده شده و در نهایت اواخر هفته آینده، پرسش‌نامه همراه پاسخ برگ آن در سایت قرار می گیرد.

مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه در اوایل اردیبهشت۹۸ نتایج اولیه اعلام می‌شود تصریح کرد: پس از اعلام نتایج اولیه یک بازه ۱۰روزه برای اعتراضات مجدد بر روی پاسخ برگ افراد در نظر گرفته می شود و پس از آن در اواخر اردیبهشت ماه و یا اوایل خرداد ماه ۹۸ نتایج آزمون به صورت نهایی اعلام خواهد شد.

مانی فر ادامه داد: پس از اعلام نهایی قبول شدگان آزمون لیست‌های نهایی هر استان به تفکیک برای سازمان‌های نظام مهندسی استانی ارسال می شود تا روند ثبت نام و مراحل قانونی برای صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی صورت گیرد.

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی محاسبات عمران - ویژه آزمون سال 98 (280 هزار تومان تخفیف ویژه به مدت محدود)
 

دوره آمادگی آزمون نظام مهندسی نظارت و اجرا عمران - ویژه آزمون سال 98 (250 هزار تومان تخفیف ویژه به مدت محدود)
 

وی تصریح کرد:پس از طی مراحل قانونی در سازمان نظام مهندسی استان ها لیست‌های تکمیل شده در نهایت به اداره کل راه و شهرسازی هر استان برای صدور پروانه اشتغال به حرفه مهندسی ارسال می‌شود.

مانی فر همچنین در مورد تخلفات صورت گرفته در جلسه آزمون نیز گفت: تخلفات صورت گرفته در جلسه آزمون به چند دسته تقسیم می‌شوند که مهم ترین آن تخلفات سیستماتیک است که در این صورت مورد بررسی دقیق قرار خواهد گرفت و با آن ها برخورد می شود

وی در پایان گفت: پس از بررسی تخلفات و صورت جلسه هایی که از استان های برای ما ارسال شده است افراد خاطی ممکن است از یک تا ده دوره از شرکت در آزمون محروم شوند.

 

 

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program