call_end 021-22638713

دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی (دادگستری – قوه قضاییه) + دوره فشرده جدید

  • در دسته :بلاگ
  • بازدید7855
  • منتشر شده در : 14 آبان 1398

دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی (دادگستری – قوه قضائیه ) | کارشناس رسمی امروزه یکی از جایگاه های ارزشمند و پرمخاطب در حوزه مهندسی محسوب می شود که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های راه و ساختمان علاقه مند به دریافت پروانه آن هستند.

 

سه آزمون کارشناس رسمی دادگستری، قوه قضاییه و نظام مهندسی در فواصل مختلف زمانی زیر نظر نهادهای مختلف برگزار می شوند. مهندسین رشته های مهندسی عمران (گرایش عمران، سازه و راه) ، مهندسی راه و ساختمان و مهندسی معماری می توانند در آزمون کارشناس رسمی با گرایش راه و ساختمان شرکت کنند.

علاوه بر گرایش راه و ساختمان، گرایش های آب ، امور ثبتی و نقشه برداری نیز موجود است که در تصویر زیر می توانید رشته های مربوط به هر صلاحیت را مشاهده کنید:

معرفی آزمون کارشناس رسمی

اگر شما هم قصد شرکت در آزمون کارشناس رسمی راه و ساختمان را دارید این مطلب را دنبال کنید!

 

300 هزار تومـــان تخفیــف ویـژه به مــدت محـــدود

آزمون کارشناس رسمی را چطور مطالعه کنیم؟

پیش از شروع مطالعه و آمادگی آزمون کارشناس رسمی باید به شرایط آزمون و الزاماتی که برای قبولی احتیاج دارید آگاه باشید.

در ابتدا باید بدانید که آزمون کارشناس رسمی منبع ندارد!

هیچ یک از مراجع برگزاری برای آزمون ها منبع مشخصی اعلام نکرده اند. آنچه که مشخص می باشد اینست که سطح آزمون بر حسب دانش های دوره کارشناسی و تجارب کاری و تشخیص حرفه ای مهندسان خواهد بود.

نکته دومی که باید برای آمادگی آزمون کارشناس رسمی در نظر بگیریم اینست که این آزمون به صورت جزوه بسته برگزار می شود.

با این حساب نیاز هست که برخی از روابط ، اعداد و تعاریف و محدوده های ضوابط و ... را حفظ کنیم.

نکته سوم و بسیار مهم اینست که آزمون کارشناس رسمی راه و ساختمان متشکل از منابع درسی چند رشته است و در آن مباحثی چون سازه ، نقشه برداری ، راهسازی ، معماری ، حقوق مهندسی و ... وجود دارد.

مطالعه مباحث جدید و یادگیری آنها بدون آموزش از مدرس متخصص امری بسیار دشوار است. شما در این آزمون باید علاوه بر تسلط کامل به مباحث رشته خود، به مباحث رشته های دیگر نیز مسلط باشید.

شناخت بخش های مهم هر درس، آشنایی با سبک سوالات و پاسخ ها، شناخت چالش های هر مبحث که در فضاهای عملی وجود دارد، همگی از مواردی هستند که شما می توانید در کنار اساتید متخصص این حوزه بیاموزید و از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.


به جای اینکه زمان خودتون رو به مطالعه مباحث رشته های دیگه و شناخت قسمت های مهم اونها اختصاص بدید؛
یک مدرس متخصص می تونه تمام مباحث مهم را به شما آموزش بده  و شما از زمان تون برای تثبیت یادگیری بهره ببرید!


منابع مهم آزمون کارشناس رسمی را چطور بشناسیم؟

از اونجایی که هیچ منبعی برای مطالعه آزمون کارشناس رسمی تعریف نشده ، یکی از بهترین روش ها، تحلیل سوالات آزمون های قبل است. مدرسان دوره کارشناس رسمی ما با آگاهی از بخش های مختلف هر مبحث درسی به تحلیل سوالات آزمون ادوار مختلف می پردازند. این دید جامع کمک می کند تا به سبک روتین سوالات آزمون کارشناس رسمی اشراف پیدا کنید. بررسی حجم سوالات هر مبحث و میزان تکرار آنها در ادوار مختلف ، میزان اهمیت آن مبحث را مشخص می کند که شما می توانید در این امر از تجربه بالای کارشناسان متخصص موسسه سرا بهره مند شوید.

در کنار مطالب فوق، یک مسئله بسیار مهم و کلیدی در آزمون کارشناس رسمی تجربه حرفه ای و کاری شماست.

تجربه و فعالیت شما در پروژه های مختلف کمک می کند تا به سوالات دید مهندسی پیدا کنید و بتوانید با تحلیل های خود پاسخ صحیح را ارائه بدهید.
 

آنچه که در «دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی» به عنوان یک فرصت مهم تلقی می شود، حضور مهندسان و متخصصین مختلف با تجارب متفاوت و حرفه ای به مدت چند ماه در کنار هم است. این فرصت هم فکری، تعامل و تبادل دانش با حضور اساتید متخصص کمک می کند تا شما به گنجینه ای عظیم از دانش تخصصی و فنی رشته خود دست پیدا کنید. بسیاری از مهندسان پس از دوره اذعان داشتند که فرصت گفت و گو و تبادل دانش در دوره های آمادگی آزمون کارشناس رسمی یکی از بهترین دستاورد های آنها بوده است.


آخرین نکته در خصوص آمادگی آزمون کارشناس رسمی توجه به مرور مستمر و ارزیابی است. از آنجایی حجم مطالب بسیار زیاد می باشد و تا روز برگزاری آزمون زمان زیادی باقیست، بسیاری از مهندسان در ایام منتهی به آزمون برخی از مباحث را فراموش می کنند و گرفتار استرس های ناشی از این موضوع می شوند.

ما در دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی به صورت منظم و پیوسته از ابتدا تا پایان دوره آزمون های مقطعی برگزار می کنیم که کمک می کند تا شما دانش خود را تثبیت نموده و به بخش هایی که نیاز به مرور مجدد دارد آگاه شوید.

همچنین علاوه بر این، در ایام منتهی به آزمون کارشناس رسمی، آزمون های جامعی برگزار می شود که تمام داوطلبان می توانند با حضور در این آزمون کیفیت آمادگی خود را ارزیابی کنند.

چرا دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی سرا گزینه مناسبی برای شما می باشد؟

لطفا موارد زیر را با دقت بخوانید!

ما خدمات آموزشی و کیفیت آن را به شما معرفی می کنیم و در پایان این شما هستید که انتخاب می کنید چه دوره ای مناسب شما می باشد.

  • اکثر اساتید دوره جزء کارشناسان رسمی کشور هستند: این ویژگی حکایت از آشنایی آنها به مسیر قبولی در آزمون کارشناس رسمی دارد و به شما اطمینان می دهد که می توانید از تجربیات این اساتید بهره مند شوید.
  • 26 نفر قبولی واقعی در آزمون های کارشناس رسمی سال های 95 و 96: تعداد قبولی واقعی سرا که به همراه اسامی آنها در تصویر زیر نمایش داده شده است بیانگر کیفیت دوره های کارشناس رسمی ماست. (برای مشاهده در سایز واقعی روی عکس کلیک کنید.)

قبولی در آزمون کارشناس رسمی

  • گروه پشتیبانی و مشاوره تلگرامی: تمام مهندسانی که در دوره کارشناس رسمی شرکت می کنند در یک گروه تلگرامی گرد هم می آیند. مشاوره های تخصصی ، پرسش و پاسخ ، تبادل نظر و هماهنگی لازم در خصوص برنامه های اعضای دوره در این گروه صورت میگیرد. این فضا بستر مناسبی برای کسب تجربه و هم فکری با سایر مهندسان و اساتید است که ویژه شرکت کنندگان دوره کارشناس رسمی می باشد.
  • آزمون های دوره ای: آزمون های دوره ای با بودجه بندی های مختلف در طی دوره کارشناس رسمی برگزار می گردد. این آزمون ها به صورت متناوب در طی آموزش مباحث مختلف اجرا می شود. هدف آزمون ها اینست که شما پس از آموزش، بتوانید آموخته های خود را ارزیابی نموده و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. آزمون ها در کلاس مورد بررسی و تشریح قرار می گیرند و این مسئله کمک می کند تا شما به طور کامل بر مباحث تسلط پیدا کنید.
  • مشاوره جهت مصاحبه (آزمون شفاهی): پس از پذیرش در مرحله آزمون کتبی، متقاضیان باید در یک مصاحبه شفاهی مورد سنجش قرار بگیرند. ما در دوره کارشناس رسمی برای پذیرفته شدگان مرحله اول نیز شرایطی را مهیا می کنیم تا با مشاوره و راهنمایی های کاربردی اساتید دوره، بتوانند مرحله دوم آزمون کارشناس رسمی را نیز با موفقیت سپری کنند.

دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی سرا چه ویژگی متفاوتی با دیگر دوره ها دارد؟

آموزش حرفه ای و تخصصی راه و ساختمان!

اگر تمام مطالب فوق را کنار بگذاریم و تنها به دنبال یک دلیل حرفه ای برای انتخاب دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی سرا باشیم به همین دلیل خواهیم رسید:

آموزش حرفه ای و تخصصی راه و ساختمان!

چرا مدعی این مسئله هستیم؟

از آنجایی که سبک آزمون کارشناس رسمی به گونه ای هست که داوطلب باید بر مباحث مختلف اشراف داشته باشد تا بتواند پاسخ صحیح را بدست آورد، آموزش های دوره کاملا تخصصی، کاربردی و جامع است.

حضور اساتید متخصص و دارای پروانه کارشناسی رسمی این بستر را مهیا کرده است تا تمام داوطلبان بتوانند آموزش های صحیح و حرفه ای حوزه راه و ساختمان را در این دوره دریافت کنند. آموزش هایی که فارغ از فضای امتحان به تفهیم مطالب و مباحث می پردازند و اگر مهندسان در آزمون هم نمره خوبی کسب نکنند، از نظر حرفه ای و شغلی به درجات خوب دانش و مهارت ارتقا پیدا کرده اند.

این سبک آموزش حرفه ای مهمترین وجه تمایز دوره کارشناس رسمی سرا است.


اگر انتخاب شما حضور در این دوره می باشد میتوانید از صفحه «دوره فشرده آمادگی آزمون کارشناس رسمی» یا تماس با تلفن 22638713 عملیات ثبت نام خود را انجام دهید.


شاید خالی از لطف نباشه که در ادامه نظر تعدادی از شرکت کننده های دوره های آمادگی آزمون کارشناس رسمی رو ببینیم:
 

شهریه دوره کارشناس رسمی فشرده چقدر است؟

در این دوره بیش از 10 استاد متخصص صنعت ساختمان تدریس می کنند.

بیش از ده عنوان مبحث آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد که آموزش مجزای هر کدام از آنها هزینه چند برابر را به همراه خواهد داشت.

شهریه دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی 3.800.000 تومان است که ما شرایطی را مهیا کرده‌ایم تا شما بتوانید با آسودگی بیشتر در این دوره حاضر شوید:

300 هزار تومان تخفیف ویـژه به مدت محدود

یک آزمـون آزمـایشی جـامع رایـگان

امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط در طول دوره

 

امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط در طول دوره


برای حضور در این دوره و استفاده از تخفیف ویژه ثبت نام هم اکنون از صفحه «ثبت نام در دوره فشـرده آمادگی آزمون کارشناس رسمی» یا تماس با تلفن 22638713 عملیات ثبت نام خود را انجام دهید.


سمینار رایگان «آشنایی با آزمون های کارشناس رسمی» برای بار ششم در محل دفتر موسسه سرا برگزار می گردد.

سخنران این سمینار دکتر امیرحسین خلوتی، از اساتید با سابقه و متخصص در این حوزه می باشند.

تاریخ: اطلاع رسانی می شود . . .

زمان: اطلاع رسانی می شود . . .

محل برگزاری: تهران، خ شریعتی، خ دولت، خ جلالی، پلاک 20 طبقه سوم | دفتر موسسه سرا

سمینار اول روز 14 اردیبهشت برگزار گردید که ظرفیت ثبت نام آن تکمیل گردید.

سمینار دوم روز 21 اردیبهشت برگزار گردید که ظرفیت ثبت نام آن تکمیل گردید.

سمینار سوم روز 25 خرداد برگزار گردید که ظرفیت ثبت نام آن تکمیل گردید.

سمینار چهارم روز 9 شهریور برگزار گردید که ظرفیت ثبت نام آن تکمیل گردید.

سمینار پنجم روز 7 مهر برگزار گردید که ظرفیت ثبت نام آن تکمیل گردید.

شما می توانید پیش ثبت نام خود برای سمینار بعد را از طریق تکمیل فرم زیر انجام دهید و منتظر تماس ما باشید:

پیش ثبت نام سمینار کارشناس رسمی
دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program