موسسه سرا | دوره آمادگی آزمون کارشناسی رسمی (دادگستری – قوه قضاییه) + دوره جدید قوه قضاییه
call_end 021-22638713

دوره آمادگی آزمون کارشناسی رسمی (دادگستری – قوه قضاییه) + دوره جدید قوه قضاییه

  • در دسته :بلاگ
  • بازدید41506
  • منتشر شده در : 10 خرداد 1402

دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی (دادگستری – قوه قضائیه ) | کارشناس رسمی امروزه یکی از جایگاه های ارزشمند و پرمخاطب در حوزه مهندسی محسوب می شود که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های راه و ساختمان علاقه مند به دریافت پروانه آن هستند.

 

 

 

سه آزمون کارشناس رسمی دادگستری، قوه قضاییه و ماده 27 در زمان‌های متفاوت زیر نظر نهادهای مختلف برگزار می شوند.

مهندسین عزیز می‌توانند با گرایش‌های مختلف در آزمون کارشناسی رسمی شرکت کنند.

آزمون کارشناس رسمی را چطور مطالعه کنیم؟

پیش از شروع مطالعه و آمادگی آزمون کارشناس رسمی باید به شرایط آزمون و الزاماتی که برای قبولی احتیاج دارید آگاه باشید.

در ابتدا باید بدانید که منابع آزمون کارشناس رسمی چیست و برای هر گرایش چه موضوعاتی را باید مطالعه کنید.
دقت داشته باشید که برخی از موضوعات، به صورت عمومی مطرح شده و داوطلبان باید تمام موضوعاتی که در خصوص گرایش مربوطه هست را مطالعه کنند.

نکته دومی که باید برای آمادگی آزمون کارشناس رسمی در نظر بگیریم اینست که این آزمون به صورت جزوه بسته برگزار می شود.

با این حساب نیاز هست که برخی از روابط ، اعداد و تعاریف و محدوده های ضوابط و ... را حفظ کنیم.

نکته سوم و بسیار مهم اینست که آزمون کارشناس رسمی راه و ساختمان متشکل از منابع درسی چند رشته است و در آن مباحثی چون سازه ، نقشه برداری ، روسازی، معماری، حقوق مهندسی و ... وجود دارد.

مطالعه مباحث جدید و یادگیری آنها بدون آموزش از مدرس متخصص امری بسیار دشوار است.

شما در این آزمون باید علاوه بر تسلط کامل به مباحث رشته خود، به مباحث رشته های دیگر نیز مسلط باشید.

شناخت بخش های مهم هر درس، آشنایی با سبک سوالات و پاسخ ها، شناخت چالش های هر مبحث که در فضاهای عملی وجود دارد، همگی از مواردی هستند که شما می توانید در کنار اساتید متخصص این حوزه بیاموزید و از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.


به جای اینکه زمانتان را به مطالعه مباحث سایر رشته‌ها و شناخت قسمت‌های مهم آن اختصاص بدهید؛
یک مدرس حرفه‌ای می تواند تمام مباحث مهم را به شما آموزش بدهد  و شما از زمانتان برای
تثبیت یادگیری بهره ببرید!


منابع مهم آزمون کارشناس رسمی را چطور بشناسیم؟

منابع آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه در دفترچه راهنمای آزمون اعلام شد. اما مسئله اصلی اینست که بدانیم هر مبحث چه اهمیتی دارد و چطور مباحث کلیدی و مهم‌تر را بشناسیم و مطالعه کنیم. مدرسان دوره کارشناس رسمی ما با آگاهی از بخش‌های مختلف هر مبحث، به تحلیل سوالات آزمون‌های ادوار مختلف می پردازند. این دید جامع کمک می کند تا به سبک روتین سوالات آزمون کارشناس رسمی اشراف پیدا کنید. بررسی حجم سوالات هر مبحث و میزان تکرار آنها در ادوار مختلف، میزان اهمیت آن مبحث را مشخص می کند که شما می توانید در این امر از تجربه بالای کارشناسان متخصص موسسه سرا بهره مند شوید.

منابع آزمون کارشناس رسمی دادگستری در دفترچه راهنمای آزمون اعلام نـشد. سرا با تحلیل آزمون‌های گذشته کارشناسی رسمی، منابع آزمونی که هر دوره دارای سوال هستند را شناسایی کرده و به طور کامل در دوره‌های جامع خود، آموزش می‌دهد. مدرسان دوره کارشناس رسمی ما با آگاهی از بخش‌های مختلف هر مبحث، به تحلیل سوالات آزمون‌های ادوار مختلف می پردازند. این دید جامع کمک می کند تا به سبک روتین سوالات آزمون کارشناس رسمی اشراف پیدا کنید. بررسی حجم سوالات هر مبحث و میزان تکرار آنها در ادوار مختلف، میزان اهمیت آن مبحث را مشخص می کند که شما می توانید در این امر از تجربه بالای کارشناسان متخصص موسسه سرا بهره مند شوید.

در کنار مطالب فوق، یک مسئله بسیار مهم و کلیدی در آزمون کارشناس رسمی تجربه حرفـه‌ای و کاری شماست.

تجربه و فعالیت شما در پروژه های مختلف کمک می کند تا به سوالات دید مهندسی پیدا کنید و بتوانید با تحلیل های خود پاسخ صحیح را در آزمون انتخاب کنید.
 

آنچه که در «دوره‌های آمـادگی آزمـون کارشنـاس رسـمی» به عنوان یک فرصت مهم تلقی می شود، حضور مهندسان و متخصصین مختلف با تجارب حرفه ای متفاوت به مدت چند ماه در کنار هم است. این فرصت هم فکری، تعامل و تبادل دانش با مهندسان و اساتید متخصص کمک می کند تا شما به گنجینه ای عظیم از دانش تخصصی و فنی رشته خود دست پیدا کنید. بسیاری از مهندسان پس از دوره اذعان داشتند که فرصت گفت و گو و تبادل دانش در دوره های آمادگی آزمون کارشناس رسمی یکی از بهترین دستاوردهای آنها بوده است.

چرا برای آمادگی آزمون کارشناس رسمی، سرا بهترین گزینه برای شما می باشد؟

لطفا موارد زیر را با دقت بخوانید!

ما خدمات آموزشی و کیفیت آن را به شما معرفی می کنیم و در پایان این شما هستید که انتخاب می کنید کدام دوره، بهترین و مناسبترین دوره برای شما می باشد.

  • اکثر اساتید دوره جزء کارشناسان رسمی کشور هستند: این ویژگی حکایت از آشنایی آنها به مسیر قبولی در آزمون کارشناس رسمی دارد و به شما اطمینان می دهد که می توانید از تجربیات این اساتید بهره مند شوید.
  • 243 نفر قبولی واقعی در پنج آزمون‌ کارشناس رسمی اخیر: 243 نفر تعداد قبولی واقعی سرا بیانگر کیفیت بالای دوره‌های کارشناس رسمی ماست. از این تعداد 105 نفر در آزمون کارشناس رسمی قوه قضاییه سال 99، و 79 نفر در آزمون سال 1400 پذیرفته شدند.
  • پشتیبانی و مشاوره : تمام مهندسانی که در دوره کارشناس رسمی شرکت می کنید ‌میتوانید از مشاوره های تخصصی، پرسش و پاسخ، تبادل نظر و هماهنگی لازم در خصوص آزمون کارشناس رسمی برخوردار شوید. این فضای تعاملی بستر مناسبی برای کسب تجربه و هم فکری با سایر مهندسان و اساتید است که ویژه شرکت کنندگان دوره کارشناس رسمی می باشد.
  • آزمون های آزمایشی بودجه‌بندی‌: آزمون های بودجه‌بندی شده در مدت زمان باقی مانده تا روز آزمون در دو مرحله برگزار می‌شود تا بتوانید تمامی مباحث را بارها مرور کرده و برای یک حضور موفق در آزمون آماده شوید. هدف آزمون ها اینست که شما پس از آموزش، بتوانید آموخته های خود را ارزیابی نموده و نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.
  • آزمونهای آزمایشی جامع: در روزهای نزدیک به زمان آزمون اصلی، با حضور در آزمون‌های جامع می‌توانید آموخته‌های خود را یک محک جدی بزنید و به نقاط ضعف و قوت خود آگاه شوید تا در آزمون اصلی موفق شوید.
  • مشاوره جهت مصاحبه (آزمون شفاهی): پس از پذیرش در مرحله آزمون کتبی، متقاضیان باید در یک مصاحبه شفاهی مورد سنجش قرار بگیرند. ما در دوره کارشناس رسمی برای پذیرفته شدگان مرحله اول نیز شرایطی را مهیا می کنیم تا با مشاوره و راهنمایی های کاربردی اساتید دوره، بتوانند مرحله دوم آزمون کارشناس رسمی را نیز با موفقیت سپری کنند.

اگر شما هم قصد دارید تا جزء قبولی‌های آزمون سال 1402 باشید، از خدمات آزمون کارشناس رسمی سـرا استفاده کنید و موفقیت را از آن خود کنید.


دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی سرا چه ویژگی متفاوتی با دیگر دوره ها دارد؟

آموزش حرفه ای و تخصصی راه و ساختمان!

اگر تمام مطالب فوق را کنار بگذاریم و تنها به دنبال یک دلیل حرفه ای برای انتخاب دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی سرا باشیم به همین دلیل خواهیم رسید:

آموزش حرفه ای و تخصصی راه و ساختمان!

چرا مدعی این مسئله هستیم؟

از آنجایی که سبک آزمون کارشناسی رسمی به گونه ای هست که داوطلب باید بر مباحث مختلف اشراف داشته باشد تا بتواند پاسخ صحیح را بدست آورد، آموزش‌های دوره کاملا تخصصی، کاربردی و جامع است.

حضور اساتید متخصص و دارای پروانه کارشناسی رسمی این بستر را مهیا کرده است تا تمام داوطلبان بتوانند آموزش های صحیح و حرفه ای حوزه راه و ساختمان را در این دوره دریافت کنند. آموزش هایی که فارغ از فضای امتحان به تفهیم مطالب و مباحث می پردازند و اگر مهندسان در آزمون هم نمره خوبی کسب نکنند، از نظر حرفه ای و شغلی به درجات خوب دانش و مهارت ارتقا پیدا کرده اند.

این سبک آموزش حرفه‌ای مهمترین وجه تمایز دوره کارشناس رسمی سرا است.


تاریخ آخرین آزمون کارشناسی رسمی دادگستری، 29 بهمن‌ماه سال 1400 بود و تاریخ آزمون سال 1402 مـرداد ماه می‌باشـد. برای آمادگی برای آزمون سال 1402 می توانید از کلاس‌های آنلاین یا حضوری موسسه سرا استفاده کنید:

دوره‌های آمادگی آزمون کارشناس رسمی دادگستری (ویژه آزمون سال 1402)

دوره آنلاین PRO :  آمادگی آزمون کارشناس رسمی - رشته راه و ساختمان (گروه چهارم جدید)

دوره حضوری:  آمادگی آزمون کارشناس رسمی رشته راه و ساختمان (محل برگزاری تهران) (گروه سوم - جدید)

دوره نکته و حل تست | آزمون کارشناس رسمی - رشته راه و ساختمان

آزمون‌های آزمایشی بودجه‌بندی و جامع (آنلاین)

آزمون‌های آزمایشـی بودجه‌بندی و جامع

برای شرکت در هر دوره کافیست روی آن کلیک کنید تا به صفحه ثبت‌نام اینترنتی منتقل شوید.
همچنین می‌توانید از طریق تماس با تلفن 22638713 ثبت نام خود را انجام دهید.


 کتاب مرجع آزمون های کارشناس رسمی را از صفحه «کتـاب کارشنـاس رسمـی» در سایت انتشارات عمـران سـرا تهیه کنید:

کتاب مرجع آزمون های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضائیه

 


شاید خالی از لطف نباشه که در ادامه نظر تعدادی از شرکت کننده های دوره های آمادگی آزمون کارشناس رسمی رو ببینیم و بشنویم:

 

در دوره کارشناسی رسمی راه و ساختمان، چندین استاد متخصص صنعت ساختمان تدریس می کنند.

بیش از ده عنوان مبحث آموزشی در اختیار شما قرار میگیرد که آموزش مجزای هر کدام از آنها هزینه چند برابر را به همراه خواهد داشت.

شهریه دوره آمادگی آزمون کارشناس رسمی برای هر گرایش را می‌توانید با کلیک بر روی آن و رفتن به صفحه جزئیات دوره مشاهده کنید.

ما به منظور تسهیل حضور شما در دوره و استفاده از آموزش‌های با کیفیت، خدمات و تخفیف‌های خاصی را در ایام مختلف به شما ارائه می‌دهیم که در ادامه عنوان شده است.


امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط در طول دوره 

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران