call_end 021-22638713
 • آخرین عناوین
 • زمان ثبت نام مجدد در کنکور سراسری 99 اعلام شد
 • اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي آزمون‌ كارشناسي ارشد ناپيوسته
 • زمان آزمونهاي ورودي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در سال 1399 اعلام شد
 • اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص تاريخ ثبت ‌نام و انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1399
 • اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مشاهده اطلاعات ثبت‌نامي و ويرايش داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون‌ ورودي دوره دكتري نيمه متمركز سال 1399
 • استفاده از موسسات رسمی حسابرسی در سازمان های نظام مهندسی الزامی شد
 • نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان مهر ۹۸ به استان ها ارسال شد
 • اطلاعيه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص تغيير تاريخ برگزاري ازمونهاي کارشناسي ارشد ناپيوسته و دکتري سال 1399
 • تصویب‌نامه هیأت وزیران در رابطه با تعرفه خدمات کارشناسان و مشاوران در دستگاه‌های اجرایی
 • اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي در آزمون‌ كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1399
 • آخرین رایزنی ها برای افزایش تعرفه خدمات مهندسی در سال ۹۹
  آخرین رایزنی ها برای افزایش تعرفه خدمات مهندسی در سال ۹۹

  رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان‌غربی از آخرین رایزنی ها برای تعیین تعرفه خدمات مهندسی در سال ۹۹ سخن گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی، بهرنگ دیلمقانی با اشاره به عضویت بیش از ۱۸هزار مهندس در رشته‌های ۷ گانه در نظام مهندسی استان، گفت: افزایش تعرفه خدمات مهندسی در سال گذشته با ۸ ماه تاخیر ابلاغ شد و در انتظار تصمیم افزایش تعرفه سال ۹۹ هستیم. وی گفت: علی‌رغم افزایش چند برابری قیمت مسکن و حقوق کارگران ساختمانی، رقم خدمات مهندسی افزایش ناچیزی یافته و برای افزایش بیشتر رایزنی‌ها و جلساتی با معاون امور عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی انجام شده است. رییس سازمان نظام مهندسی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: عدم همخوانی ساخت‌وسازها با نقشه‌های مصوب و تخلفاتی از این دست، مشکلی است که چهره شهر و کیفیت ساخت‌وسازها را کاهش داده و در این خصوص سازمان سال گذشته، نخستین جشنواره عکس را با موضوع رعایت مقررات ملی ساختمان برگزار کرد و به زودی اسامی منتخبین اعلام خواهدشد. دیلمقانی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با ادامه جشنواره عکس و همکاری مردم و رسانه‌ها، تخلفات گزارش و شاهد کاهش آنها باشیم. دیلمقانی گفت: شاهد هستیم نیروهای ماهر کشور در حوزه ساخت و ساز بعد از کسب تجربه در کشور و بیمه شدن، برای ارائه خدمات به کشورهای همسایه مهاجرت می‌کنند و این مشکل نوظهور بخاطر حقوق‌های دلاری باعث کمبود نیروهای کاردان در کشور شده است. فراخوان انتخاب خبرنگاران برتر در حوزه ساخت و ساز شهری خبر دیگر اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی برای انتخاب خبرنگاران برتر در حوزه ساخت و ساز شهری فراخوان داد. این سازمان در نظر دارد به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران فعال و برتر در حوزه ساخت و ساز شهری با هدف ترویج فرهنگ تعقل و پرسشگری، شناسایی خبرنگاران فعال عرصه مهندسی، ارتقا دانش عمومی و جلب توجه شهروندان به ساخت و سازهای اصولی و ایمن با محوریت نقش سازمان نظام مهندسی ساختمان ( از بدو تاسیس تاکنون ) در ارتقای کیفی ساخت و سازها و رعایت مقررات ملی ساختمان در جهت حفاظت از سرمایه های ملی تجلیل کند. بدینوسیله به اطلاع خبرنگارانی که در حوزه مهندسی فعالیت دارند, می رساند که آثار خود را در بخش تخصصی در قالب خبر، گزارش، مصاحبه، عکس و یادداشت تا پایان تیرماه ۹۹ به روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ارسال کنند.

  راه اندازی سامانه جامع هوشمند اطلاعات یکپارچه نظام مهندسی ساختمان
  راه اندازی سامانه جامع هوشمند اطلاعات یکپارچه نظام مهندسی ساختمان

  جلسه بررسی راه اندازی طرح سامانه جامع هوشمند اطلاعات یکپارچه و آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور برگزار شد.

  صدور پروانه اشتغال بکار مهندسی نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان بصورت غیرحضوری انجام می شود.
  صدور پروانه اشتغال بکار مهندسی نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان بصورت غیرحضوری انجام می شود.

  رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی و کنترل ساختمان راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: صدور پروانه اشتغال بکار مهندسی در این اداره کل بصورت غیرحضوری انجام می شود.

  احتمال آغاز ترم آینده از بهمن

  معاون آموزشی وزیر علوم:احتمال آغاز ترم آینده از بهمن، وضعیت دانشجویان شهرهای قرمز

  دستورالعمل لرزه‌ای اجزای سازه‌ای و غیرسازه‌ای بیمارستان‌ها ابلاغ شد

  عضو هیئت مدیره سازمان مجری ساختمانها و تأسیسات دولتی و عمومی با اشاره به ابلاغ دستور العمل لرزه‌ای اجزای سازه‌ای و غیرسازه‌ای ساختمان بیمارستان‌ها از جانب سازمان برنامه و بودجه، گفت: این دستورالعمل که به عنوان نشریه شماره ۸۱۶ شناخته می‌شود، نتیجه همکاری پژوهشی مشترک سازمان مجری و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی است.

  رعایت مقررات ملی ساختمان در ساختمان های بلند پایش می شود

  نشست ضرورت توسعه و ترویج استفاده از سیستم های جداساز لرزه ای و میراگرها به ویژه در ساختمان های بلند، سازه های دریایی، و پل ها، برگزار شد.

  مبانی قيمت گذارى تعرفه خدمات مهندسى ساختمان بررسی شد
  مبانی قيمت گذارى تعرفه خدمات مهندسى ساختمان بررسی شد

  جلسه مبانی قيمت گذارى تعرفه خدمات مهندسى ساختمان با حضور مسئولان و کارشناسان برگزار شد.

  مهندسان به زودی «گزارش آنلاین» به شهرداری خواهند داد
  مهندسان به زودی «گزارش آنلاین» به شهرداری خواهند داد

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد گزارشات آنلاین مهندسان به شهرداری در دست بررسی است که به زودی اجرایی خواهد شد.

  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مجدد براي ثبت نام داوطلبان متقاضي شركت در آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال‌ 1399
  اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درخصوص اعلام زمان مجدد براي ثبت نام داوطلبان متقاضي شركت در آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال‌ 1399

  پيرو اطلاعيه‌هاي مورخ 99/02/17 و 99/02/23 بدين‌وسيله‌ به ‌اطلاع‌ داوطلبان متقاضي ثبت نام و انتخاب رشته در آزمون‌ كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1399 كه در بازه زمانی تعيين شده (از تاريخ 99/02/17 لغايت 99/02/27) نتوانسته‌اند نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند مي‌رساند، امکان مجددی براي ثبت‌نام‌ در آزمون‌ مذكور از روز یکشنبه مورخ 99/03/25 تا روز شنبه مورخ 99/03/31 در نظر گرفته شده است. بر این اساس، داوطلبان مي‌توانند منحصراً از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و همچنين اصلاحات اعلام شده در اطلاعيه مورخ 99/02/23 در اين خصوص اقدام نمايند.

  سهمیه‌ها در کنکور ۹۹ تغییر نمی‌کند
  سهمیه‌ها در کنکور ۹۹ تغییر نمی‌کند

  سهمیه‌های کنکور امسال مانند کنکور ۹۸ اعمال می‌شود

  برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

  free website stats program