لوگو

سرا

برگزاری دوره‌های جبرانی کسر نمره آزمون نظام مهندسی مهر ۱۴۰۲

برگزاری دوره‌های جبرانی کسر نمره آزمون نظام مهندسی مهر ۱۴۰۲

پیرو اطلاعیه سازمان نظام مهندسی استان تهران، در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی برای شرکت‌کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۱۴۰۲ که نمره ۴۸ یا ۴۹ را کسب نموده‌اند، جهت شرکت در دوره‌های آموزشی کسر نمره، فقط با مراجعه به سامانه آموزش سازمان به آدرس edu.tceo.ir در دوره‌های آموزشی موردنیاز ثبت‌نام نمایند.

رعایت نکات ذیل قبل از ثبت‌نام در دوره‌ها الزامی است:

دوره‌های آموزشی اعلام‌شده در این اطلاعیه، فقط برای آن گروه از شرکت‌کنندگان آزمون ورود به حرفه مهندسی مهر ۱۴۰۲ است که نمره ۴۸ یا ۴۹ را کسب نموده‌اند. لذا سایر شرکت‌کنندگان محترم، مشمول این موضوع نبوده و شرکت آنان در این دوره‌ها، تأثیری در قبولی آنان نخواهد داشت.

این دوره‌های آموزشی، مجزا از دوره‌های آموزشی ارتقا پایه است و لذا متقاضیان ارتقا پایه، به‌هیچ‌وجه در دوره‌های اعلام‌شده در این اطلاعیه، ثبت‌نام ننمایند و در صورت ثبت‌نام، مسئولیت عدم پذیرش دوره‌های آنان، بر عهده ایشان باشد.

جهت مشاهده متن ابلاغیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در خصوص تعداد دوره‌های آموزشی جبرانی موردنیاز در هر صلاحیت، می‌توانید اینجا کلیک نمایید.

تأکید می‌گردد که متقاضیان محترم، حتماً متن ابلاغیه و دستورالعمل آن را به‌دقت مطالعه نمایند.

متقاضیان صلاحیت اجرا در رشته عمران و معماری که مشمول این دستورالعمل می‌باشند، پس از طی جبرانی مورد نیاز و تائید قبولی نهایی از طرف دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، باید ۸۴ ساعت دوره آموزشی ورود به حرفه اجرا را نیز بگذرانند که پس از اعلام قبولی افراد از طرف دفتر مقررات ملی، خواهد بود.