آمادگی آزمون کارشناس رسمی ECO ویژه رشته راه و ساختمان - آنلاین
call_end 021-22638713
"آمادگی آزمون کارشناس رسمی ECO ویژه رشته راه و ساختمان - آنلاین"
 • today روزهای برگزاری
 • یکشنبه سه شنبه چهارشنبه 21-16
تمامی کلاس‌‎های آنلاین و فیلم‌های آموزشی، در نرم‌افزار اختصاصی موسسه سرا (سرابین) برگزار می‌شود که پس از تایید اطلاعات ثبت‌نام‌ شما توسط همکاران ما، لینک نصب و فایل راهنمای سرابین برای شما پیامک می‌گردد.

دوره ECO آمادگی آزمون کارشناسی رسمی قوه قضائیه ویژه رشته راه و ساختمان

سرفصل‌های دوره‌های جدید کارشناسی رسمی سرا، بر اساس تحلیل و آنالیز هیات علمی سرا، به صورت اختصاصی ویژه آزمون کارشناسی رسمی، تدوین شده است.

در این دوره تمامی منابع آزمون بر اساس تحلیل‌های صورت گرفته، در قالب یک دوره‌ی نسبتا فشرده‌ی 106 ساعته به شما آموزش داده می‌شود.

تفاوت دوره ECO با دوره‌ی PRO در این است که مباحث در دوره اکو، به صورت فشرده‌تـر ارائه شده است و سهم ساعت برخی از دروس کم‌تر از دوره‌ی PRO می‌باشد. دوره ECO بیشتر مناسب داوطلبانی است که قبلا برای آزمون مطالعه داشته یا از آمادگی نسبی خوبی برخوردار هستند.

دوره‌ PRO کارشناس رسمی | مشاهده جزئیات

 

آموزش‌ها با تدریس اساتید برجسته و باسابقه‌ی کارشناسی رسمی سرا که سال‌ها در این زمینه به صورت حرفه‌ای تدریس کرده‌اند صورت می‌گیرد؛ اساتیدی چون دکتر خلوتی، دکتر شیبانی، دکتر تاج‌دینی، دکتر امیری، دکتر کلاهدوز و ... که تمامی این عزیزان از برترین‌های حرفه‌ کارشناسی رسمی راه و ساختمان هستند و حضور شما در این کلاس، سرشار از آورده‌ی علمی و تجربه‌های ارزشمند برایتان خواهد بود.

دوره جامع آموزشی آمادگی آزمون به صورت «آنلاین» برگزار می‌شود، هر دوره به مدت 106 ساعت و  با سرفصل‌های مصوب ارائه می‌شود.

شیوه برگزاری دوره کارشناسی رسمی راه و ساختمان:
دوره‌های آنلاین طریق نرم‌افزار اختصاصی سرا *سرابین* برگزار می‌شود و فیلم‌ جلسات کلاس، پس از پایان هر جلسه در پنل شرکت‌کنندگان برای مشاهده و بازبینی قرار می‌گیرد. همچنین امکان استفاده از فیلم جلسات تا روز آزمون فراهم خواهد بود.

 

جزوات و منابع آموزشی:
جزوات مورد نیاز شما که توسط اساتید تهیه و آماده می‌شود و در اختیار دانش‌پژوهان کلاس قرار می‌گیرد.
همچنین منابع آزمون کارشناسی رسمی و کتاب‌های مباحث مقررات ملی ساختمان از طریق فروشگاه اینترنتی عمران‌سرا در دسترس شما قرار دارد و می‌توانید کتاب‌های مورد نیاز خود را از طریق لینک [https://sarapub.com/p/185] سفارش دهید.

سرا با 243 نفر قبولی واقعی در آزمون کارشناسی رسمی سال‌های گذشته ، تجربه‌ی حرفه‌ای خود در این حیطه را اثبات کرده است.

 

✅ گزینه پیشنهادی سرا : ثبت‌نام به صورت پکیج جامع

پکیج‌های آموزشی با هدف کسب حداکثر آمادگی در آزمون کارشناسی رسمی توسط تیم هیات علمی سرا طراحی شده است.
محتوای آموزشی پکیج‌ها به سه مرحله‌ی یادگیری، مرور و تمرین، ارزیابی و تقویت طبقه‌بندی شده است تا شما داوطلبان با سپری کردن این مسیرها، به بالاترین حد آمادگی برای آزمون رسیده و بهترین نتایج را کسب کنید.

پکیج جامع شامل این سه خدمات تخصصی می‌شود:
دوره آمادگی آزمون ( ECO یا PRO یا حضوری)  + دوره نکته و حل تست + سه مرحله آزمون آزمایشی

ثبت‌نام در پکیج‌ها با تخفیف‌های ویژه 600 هزار تومانی برای دوره‌های PRO و حضوری، و تخفیف 400 هزار تومانی برای دوره‌ی ECO همراه می‌باشد.

 

هزینه ثبت‌نام در دوره‌ را می‌توانید به صورت نقدی و اقساط پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی یا کسب اطلاعات بیشتر با موسسه از طریق شماره‌های 02122638713 - 02122638714 تماس حاصل فرمایید.

«تاریخ قطعی» شروع دوره‌ها، از طریق تماس تلفنی به اطلاع ثبت‌نام کنندگان دوره می‌رسد.
 1. زلزله
 2. بارگذاری
 3. خاک و پی
 4. راهسازی
 5. شرایط عمومی پیمان
 6. فولاد 
 7. بتن 
 8. نشریه 55 و مصالح ساختمانی 
 9. مسائل حقوقی
 10. مبحث 3
 11. مبحث 4
 12. مبحث 12
 13. مبحث 15
 14. مبحث 19
 15. مبحث 22

برای درج نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود درباره این دوره،اساتید و سایر موارد مرتبط، روی دکمه زیر کلیک کنید:

نظر خود را بنویسید
نظر خود را بنویسید
link دوره های مرتبط

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران