پکیج آمادگي آزمون نظام مهندسي پايه ٣ رشته عمران صلاحیت محاسبات - آنلاین
call_end 021-22638713
"پکیج آمادگي آزمون نظام مهندسي پايه ٣ رشته عمران صلاحیت محاسبات - آنلاین"
  • today روزهای برگزاری
  • شنبه یکشنبه دوشنبه چهارشنبه 21-16
تمامی کلاس‌‎های آنلاین و فیلم‌های آموزشی، در نرم‌افزار اختصاصی موسسه سرا (سرابین) برگزار می‌شود که پس از تایید اطلاعات ثبت‌نام‌ شما توسط همکاران ما، لینک نصب و فایل راهنمای سرابین برای شما پیامک می‌گردد.

پکیج جامع آمادگی آزمون ورود به حرفه‌ (نظام‌مهندسی) ویژه متقاضیان صلاحیت‌ محاسبات پایه سه رشته عمران به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

پکیج محاسبات عمران شامل :
+ 137 ساعت دوره جامع آموزشی | آنلاین
+ 40 ساعت دوره نکته و حل تست | آنلاین
+ یک مرحله آزمون آزمایشی تالیفی محاسبات عمران

 

دوره‌ی جامع محاسبات عمران، با تدریس اساتید درجه یک طراحی سازه چون دکتر خلوتی، دکتر فاروقی، دکتر تاج‌دینی، مهندس صهری و مهندس قزوینه به صورت آنلاین برگزار می‌شود و تمامی داوطلبان از سراسر ایران امکان شرکت‌ در این کلاس‌ها را دارند.
در دوره نکته و حل تست، به حل تست‌های پرتکرار و تالیفی منابع آزمون پرداخته می‌شود. با شرکت در این دوره هم مروری بر سوالات و مباحث خواهید داشت و هم با حل تست‌های جدید، با آمادگی کامل به استقبال آزمون اصلی می‌روید.

منابع آزمون‌ محاسبات عمران، مباحث مقررات ملی ساختمان و آئین‌نامه‌های مرتبط هستند که برای تهیه آنها می‌توانید از طریق فروشگاه کتاب عمران‌سرا، مباحثی که نیاز دارید را به صورت پکیج یا تکی خریداری بفرمایید: www.SaraPub.com

تمامی جزوات آموزشی مورد نیاز شما برای هر مبحث، به صورت فایل در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار می‌گیرد.

شیوه برگزاری کلاس‌ها جامع و حل تست به این صورت است که تمامی جلسات آنلاین، در نرم‌افزار اختصاصی سرا برگزار می‌شود و شما داوطلبان به صورت زنده ارتباط دو طرفه با اساتید دارید و از آموزش‌ها استفاده می‌کنید.
پس از پایان هر جلسه، فیلم‌ آن جلسه در پنل اختصاصی شما قرار داده می‌شود و تا روز آزمون می‌توانید هر یک از جلسات را مجدد مشاهده کنید.

هزینه ثبت‌نام در دوره‌ را می‌توانید به صورت نقدی و اقساط پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با تلفن‌های موسسه به شماره‌های 02122638713 - 02122638714 تماس  بگیرید.

سرفصل‌ها:

* طرح و اجرای ساختمان‌های فولادی ویرایش 92
* طرح و اجرای ساختمان‌های بتن‌آرمه ویرایش 99
* زلزله (استاندارد 2800) ویرایش چهارم
* بارهای وارد بر ساختمان ویرایش 98
* پي و پي‌سازي، مكانيك خاك- گودبرداري و سازه هاي نگهبان ویرایش 92

برای درج نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود درباره این دوره،اساتید و سایر موارد مرتبط، روی دکمه زیر کلیک کنید:

نظر خود را بنویسید
نظر خود را بنویسید
link دوره های مرتبط

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران