لوگو

سرا

دوره تکمیلی کارشناسی رسمی

ویژه آزمون دادگستری دی ماه ۱۴۰۲

جزوات آموزشی

بازپخش ویدیوها

پشتیبانی آموزشی

دوره تکمیلی کارشناسی رسمی

ویژه آزمون دادگستری دی ماه ۱۴۰۲

داوطلبانی که برای آزمون کارشناسی رسمی قوه قضاییه (آبان ۱۴۰۲) آماده شده‌اند و اکنون قصد شرکت در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری را دارند، می‌توانند با شرکت در دوره تکمیلی کارشناسی رسمی سرا، مباحثی که جزء منابع آزمون قوه قضاییه نبوده را فرا بگیرند.

دوره تکمیلی به منظور تکمیل آموزش‌های دوره جامع سـرا، برای آزمون قوه قضاییه طراحی شده تا داوطلبان بتوانند با سپری کردن مباحث این دوره آزمون کارشناسی رسمی دادگستری رشته راه و ساختمان (دی ماه) نیز شرکت کنند.

در این دوره سه مبحث تحلیل سازه و مقاومت مصالح و نقشه برداری آموزش داده می‌شود.

دوره تکمیلی کارشناس رسمی سرا

با توجه به آنکه فاصله برگزاری آزمون‌های کارشناسی رسمی طولانی بوده و گاها تا دو سال فاصله‌ی بین هر آزمون می‌باشد، ما به تمام داوطلبانی که در آزمون آبان کارشناسی رسمی شرکت کرده، توصیه می‌کنیم که در آزمون کارشناسی رسمی دادگستری نیـز شرکت کنند تا شانس موفقیت خود در آزمون را افزایش بدهند.

به همین منظور سـرا دوره تکمیلی کارشناسی رسمی را طراحی کرده تا با سپری کردن این آموزش، به آمادگی حداکثری برای شرکت در آزمون دادگستری دست پیدا کنند.

اگر شما هم در دوره‌های جامع سرا شرکت کردید، برای ثبت‌نام با تخفیف ویژه در این دوره، با تلفن ۰۲۱۲۲۶۳۸۷۱۳ – ۰۲۱۲۲۶۳۸۷۱۴ تماس بگیرند.

لازم به ذکر است که این مباحث جزء منابع آزمون قوه قضاییه نبوده و به همین علت در سرفصل‌های دوره‌ی جامع قرار نداشته است.

سرفصل‌ها

  • تحلیل سازه
  • مقاومت مصالح
  • نقشه برداری

امکان ثبت‌ نام اقساطی

جهت تسهیل شرایط پرداخت برای مهندسان، امکان ثبت‌ نام اقساطی برای دوره‌های آموزشی سرا (بالای پنج میلیون تومان) فراهم شده است. شما می‌توانید ۶۰% مبلغ دوره را تا روز شروع دوره پرداخت نموده و ۴۰% باقی‌مانده هزینه را به صورت چک در طول دوره پرداخت کنید. برای پرداخت اقساطی، در فرم ثبت‌ نام گزینه‌ی «۶۰%» را انتخاب کنید.

تا ۴۰٪ تخفیف دانشجویی

علاقه‌مندان به طراحی سازه‌های خاص می‌توانند با حداکثر ۴۰٪ تخفیف دانشجویی در دوره جامع «طراحی سازه‌های بلند» ثبت‌نام کرده و نکات مهم طراحی لرزه‌ای این سازه‌های خاص را آموزش ببینند.

ثبت‌نام