آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران صلاحیت ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی - آنلاین
جلد کتاب
کتاب سبز

مباحث مقررات ملی ساختمان در یک نگاه

دانلود رایگان
call_end 021-22638713
"آمادگی آزمون ورود به حرفه عمران صلاحیت ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی - آنلاین"
  • today روزهای برگزاری
  • سه شنبه 19-15
  • یکشنبه 19-15
تمامی کلاس‌‎های آنلاین و فیلم‌های آموزشی، در نرم‌افزار اختصاصی موسسه سرا (سرابین) برگزار می‌شود که پس از تایید اطلاعات ثبت‌نام‌ شما توسط همکاران ما، لینک نصب و فایل راهنمای سرابین برای شما پیامک می‌گردد.

دوره جامع آمادگی آزمون ورود به حرفه‌ (نظام‌مهندسی) ویژه متقاضیان صلاحیت ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی رشته عمران به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

مهندسانی که هر سه شرط زیر را به صورت همزمان داشته باشند، می‌توانند در آزمون پیش‌رو در صلاحیت «ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی» شرکت کنند:
1- مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری عمران در گرایش‌های سازه یا زلزله
2- پروانه اشتغال به کار نظارت یا اجرا پایه یک
3- پروانه اشتغال به کار محاسبات پایه دو

دوره‌ی جامع ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی، با تدریس اساتید درجه یک حوزه بهسازی چون دکتر فاروقی و دکتر رشیدیان به صورت آنلاین برگزار می‌شود و تمامی داوطلبان از سراسر ایران امکان شرکت‌ در این کلاس‌ها را دارند.

منابع آزمون ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی را می‌توانید از طریق فروشگاه کتاب عمران‌سرا، به صورت پکیج یا تکی خریداری بفرمایید: www.SaraPub.com

یکی از کاربردی ترین‌ منابع برای آزمون ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی، کتاب «راهنمای تحلیل غیرخطی به منظورارزیابی و بهسازی لرزه ای سازه ها» است.

تمامی جزوات آموزشی مورد نیاز شما برای هر مبحث، به صورت فایل در اختیار شرکت‌کنندگان دوره قرار می‌گیرد.

شیوه برگزاری کلاس‌ها به این صورت است که تمامی جلسات آنلاین، در نرم‌افزار اختصاصی سرا برگزار می‌شود و شما داوطلبان به صورت زنده ارتباط دو طرفه با اساتید دارید و از آموزش‌ها استفاده می‌کنید.
پس از پایان هر جلسه، فیلم‌ آن جلسه در پنل اختصاصی شما قرار داده می‌شود و تا روز آزمون می‌توانید هر یک جلسات را مجدد مشاهده کنید.

هزینه ثبت‌نام در دوره‌ را می‌توانید به صورت نقدی و اقساط پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط پرداخت اقساطی با تلفن‌های موسسه به شماره‌های 02122638713 - 02122638714 تماس  بگیرید.

سرفصل های دوره:

نشريه 360

نشريه 524

 

برای درج نظرات،انتقادات و پیشنهادات خود درباره این دوره،اساتید و سایر موارد مرتبط، روی دکمه زیر کلیک کنید:

نظر خود را بنویسید
نظر خود را بنویسید
link دوره های مرتبط

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران