لوگو

سرا

پاسخنامه سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری و قوه‌قضاییه

پاسخنامه سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری و قوه‌قضاییه

پاسخنامه آزمون کارشناس رسمی که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه و اقبال داوطلبان قرار گرفته، در این محتوا برای شما آماده شده است.

آزمون کارشناسی رسمی برای مهندسان با مدرک عمران و معماری، در رشته راه و ساختمان و تزئینات و معماری داخلی کارشناس می‌پذیرد. این آزمون در سال ۱۴۰۲ در دو نوبت توسط کانون کارشناسان دادگستری در دی ماه، و توسط مرکز وکلا، مشاوران خانواده و کارشناسان رسمی قوه قضاییه در آبان برگزار می‌شود.

پاسخنامه‌های تشریحی موسسه سرا با یک‌ رویکرد کاملا آموزشی و ترویجی با تحلیل دقیق سوالات و بیان بندهای مقررات ملی ساختمان به تشریح کامل مطالب می‌پردازد و به منظور تکمیل فرآیند آموزشی داوطلبان آزمون‌های کارشناسی رسمی توسط اعضای محترم هیات علمی سرا و همکاران واحد تولید محتوا آماده و منتشر می‌شود و در این راستا از هرگونه اظهار نظر سلیقه‌ای در خصوص صحت و سقم سوالات اجتناب شده است.

پاسخنامه تشریحی سوالات آزمون کارشناسی رسمی راه و ساختمان سال ۱۴۰۲

سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری و قوه قضاییه سال ۱۴۰۲ توسط اساتید هیات علمی سرا پاسخ داده شده و از طریق لینک زیر در اختیار شما قرار گرفته است:

برای آزمون شفاهی آماده شوید

برای آزمون شفاهی آماده شوید

با شرکت در دوره جامع آمادگی آزمون مصاحبه، مرحله دوم آزمون کارشناسی رسمی را نیز با موفقیت سپری کنید.

مشاهده

پاسخنامه و کلید رسمی سوالات آزمون کارشناسی رسمی چه زمانی منتشر می‌شود؟

در حال حاضر بنابر اعلام مسئولان برگزار‌کننده‌ آزمون‌های کارشناسی رسمی، در آزمون‌های اخیر دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون‌ها برای هیچ یک از رشته‌های مختلف آزمون کارشناسی رسمی به صورت عمومی منتشر نخواهد شد.

در خصوص دلایل این تصمیم، توضیحات بیشتری ارائه نشده و داوطلبان آزمون لازم است بدانند که بر خلاف آزمون نظام مهندسی، در آزمون کارشناسی رسمی خبری از انتشار رسمی کلید و سوالات آزمون نخواهد بود.

بانک سوالات آزمون‌های کارشناسی رسمی گذشته تاکنون راه و ساختمان

در کتاب «مرجع آزمون‌های کارشناسی رسمی» دکتر امیرحسین خلوتی، مجموعه‌ای جامع و کامل از سوالات سال‌های مختلف آزمون کارشناسی رسمی رشته راه و ساختمان برای شما مهندسان عمران و معماری گردآوری شده است.

این کتاب حاوی درسنامه‌‌ی چکیده از مهم‌ترین نکات مباحث بوده و تمام سوالات آزمون‌ها، با پاسخ کاملا تشریحی بر اساس جدیدترین ویرایش مباحث و آئین‌نامه‌ها منتشر شده است.

کتاب مرجع آزمون‌های کارشناسی رسمی راه و ساختمان دکتر خلوتی
کتاب مرجع آزمون‌های کارشناسی رسمی راه و ساختمان

علاوه بر کتاب فوق برای شرکت در آزمون‌ کارشناسی رسمی، به مطلب «منابع آزمون کارشناسی رسمی» مراجعه کنید و سپس مجموعه منابع و کتاب‌هایی که نیاز دارید را تهیه کنید تا با آمادگی کامل به سراغ آزمون کارشناسی رسمی بروید.

دانلود سوالات آزمون کارشناسی رسمی دادگستری عمران، معماری و …

سوالات آزمون کارشناسی رسمی سال ۹۸، تنها مجموعه سوالاتی است که در سال‌های اخیر به صورت رسمی توسط کانون منتشر شده است.

در ادامه مجموعه‌ای از سوالات سال ۹۸ رشته‌های مختلف را به همراه کلید رسمی آنها برای شما قرار داده ایم: