call_end 021-22638713

یک راهکار فوق العاده برای کسانی که میخواهند فرصت های شغلی به سمتشان بیاید!

  • در دسته :بلاگ
  • بازدید593
  • منتشر شده در : 06 مرداد 1397

" دیدی امروز دلار چقدر گرون شده! طلا هم رفته بالا! مسکن هم  . . . "

امروز این جمله ها رو از خیلی از آدم های جامعه می­تونیم بشنویم. جمله هایی که نه تاثیری توی پایین اومدن نرخ دلار و سکه دارند، نه کمکی به حل مشکلات اقتصادی می کنند و نه حال خود گوینده و شنونده رو خوب میکنه!

امروز همه ی ما از اوضاع نامتوازن اقتصادی جامعه مون مطلعیم و میدونیم که کارکردن و زندگی کردن توی این اوضاع پر تلاطم با سختی ها و دشواری های خودش همراه هست. سختی هایی که اگر با فکر و استراتژی باهاشون برخورد کنیم میتونیم به کسایی که منتظر شکست خوردن و درجا زدن ما بودن توانایی ها و قدرتمون رو ثابت کنیم!

موفقیت در کسب و کار با مدرک فنی حرفه ای

اما اینجا ما نمیخوایم از بدبختی یا شرایط بد و ... گله کنیم! کاری که هر روز توی همه جا به راحتی میشه پیداش کرد و نیازی نیست که انقدر زمان بزاریم و بیایم دوباره اون رو تکرار کنیم. امروز میخوایم در مورد یک راهکار با هم صحبت کنیم که بتونیم توی این اوضاع نابسامون یه قدم به سمت خوشبختی یا موفقیت نزدیک تر بشیم.

همین اول جا داره بگیم که این مطلب برای آدم هایی هست که «میخوان» و حاضرند برای هدفشون «تلاش» کنند تا بهش دست پیدا کنند. اگر شما جز این افراد نیستید بی زحمت این صفحه رو ببندید و گوشی رو بزارید زمین و دو دستی بزنید توی سر تا شاید مشکلات خود به خود حل بشن! اما اگر اهل تلاش و مشتاق پیشرفت هستید(که حتما همینطورید!) این مطلب رو تا انتها دنبال کنید.

 

پیش به سوی خوشبختی در عین وجود مشکلات

ما اینجا در مورد شخصیت هایی صحبت می کنیم که می خوان حال زندگی شون رو بهبود ببخشند! حالا یه گروه می خوان توی داخل کشور این اتفاق رو عملی کنند. یه گروه هم میخوان برن سراغ کشور های دیگه! هر گروه حتما دیدگاه ها و ارزش های خاص خودش رو داره که این عمل رو انتخاب کرده و ما کاری به این موضوع نداریم. اونچه که برای ما مهم هست «خواست» هر دو گروه برای بهبود زندگی هست که این واقعا یک دلیل ارزشمند هست و ارزش زمان گذاشتن رو داره!

موفقیت در کسب و کار با مدرک فنی حرفه ای

یکی از موضوعاتی که ما توی کشورمون همواره باهاش درگیر هستیم این هست که از تخصص های در جایگاه های خودشون استفاده نمیشه و همین باعث بروز مشکلات بزرگ در جامعه و اون فضای شغلی میشه! سپردن کارهای تخصصی به افرادی که تخصص کافی و لازم رو ندارند منجر به از بین رفتن خیلی از فرصت های پیشرفت برای افراد و شرکت ها شده. البته این موضوع هم باید در نظر گرفت که بعضی از ما ها (بعضی! ! ! ) واقعا در حیطه فعالیت خودمون نمی تونیم ادعای تخصصی کافی داشته باشیم. دلیلش شاید شرایط آموزشی و گاهی اوقات هم کم کاری و تنبلی خودمون هست که شدیم یک آدم معمولی با تخصصی معمولی و مهارت های معمولی و در یک کلام یک آدم معمولیِ معمولیِ معمولی ! ! !

موفقیت در کسب و کار با مدرک فنی حرفه ای

 

چطور معمولی نباشیم؟

ما برای اثبات حرف هامون و توانایی هامون باید حرفی برای گفتن داشته باشیم! آدم هایی که موفق شدند همواره توی زمینه های مختلف برای خودشون اعتبار ایجاد کردند. تخصص و مهم تر از اون معتبر بودن تخصص توی هر زمینه ای، میتونه ما رو به یک آدم مهم که دارای جایگاه اجتماعی و شغلی بالایی هست تبدیل کنه! معتبر کردن تخصص به روش های مختلف امکان پذیر هست. آدم های آکادمیک با انتشار مقاله ها و پژوهش هاشون در مجلات و مراجع معتبر ارزش تخصص خودشون رو نمایش میدن! آدم های کاری با پروژه ها و فعالیت ها و سوابقشون، خودشون و تخصصشون رو اثبات می کنند. اما عده ای دیگه از این افراد کاری که در ابتدای مسیر هستند باید یک روش مناسبی برای نمایش مهارت داشته باشند که گروه های مختلف و صاحبان مشاغل اون رو قبول داشته باشند و به نوعی از نظر اونها این تخصص معتبر به حساب بیاد.

اعتبار مدرک فنی حرفه ای

احتمالا شما هم توی خیلی از دوره ها و سمینارهای مختلف شرکت کردید و از اون دوره ها، گواهینامه های مختلفی هم دریافت کردید. اما آیا واقعا این گواهینامه ها مورد قبول همه هست؟ برای همه ارزش و اعتبار داره و میتونن روی حساب اون گواهی یه جایگاه شغلی رو با تمام مسئولیت هاش به شما واگذار کنند؟ یا این گواهی ها برای کار توی کشورهای دیگه هم مفید هست یا فقط بدرد کار توی ایران میخوره؟

گواهی مهارت مدرک فنی حرفه ای

انتخاب اینکه مهارت های خودتون رو به چه روشی معتبر کنید که بدرد فعالیت های آینده تون بخوره با شماست! ما اینجا می خوایم یک پیشنهاد به شما ارائه بدیم که بدرد رشد و پیشرفت موقعیت های شغلی شما بخوره!


« گواهی مهارت فنی حرفه ای »

اسمی که برای همه مون آشناست ولی خیلی هامون از مزایا و اعتبارات این گواهی بی خبریم!

امروز میخوایم گواهی رسمی فنی حرفه ای رو به شما معرفی کنیم که دارای امتیازهای مهم و ارزشمندی هست. دونستن این امتیاز ها میتونه به افراد کمک بسیاری بکنه!

این گواهی امتیازات بی نظیری رو برای دارندگانش به ارمغان میاره که میتونه باعث پیشرفت شغلی بسیاری بشه!

شاید بشه گفت یکی از معتبرترین مدارک حرفه ای که علاوه بر ایران، در 186 کشور دیگه اعتبار داره گواهی مهارت فنی حرفه ای هست! مدرک فنی حرفه ای به دلیل داشتن کد بین المللی در سازمان جهانی کار (ILO) ، برای کشورهای دیگه هم رسمیت داره و مورد قبول هست. لیست کشورهای عضو سازمان جهانی کار رو می تونید از اینجا ببینید.

قطعا کسانی که قصد تحصیل یا کسب و کار در کشورهای دیگر را دارند به اهمیت مدرک گواهی مهارت فنی حرفه ای واقف هستند. گواهی مهارت فنی حرفه ای قابل ترجمه است و به دلیل اینکه در کشورهای مختلف دنیا ارزشمند هست به عنوان یک ویژگی ممتاز توی رزومه شما حساب میشه و میتونه سرعت پیشرفت شما رو بهبود ببخشه!

گواهی مهارت مدرک فنی حرفه ای

 

علاوه بر اعتبارات خارجی که مدرک مهارت فنی حرفه ای داره ، کسانی که این مدرک رو دارند توی ایران هم میتونند از امتیازات ویژه برخوردار بشن. کسی که گواهی مهارت داره می تونه با استفاده از همین گواهی اقدام به دریافت مجوز و راه اندازی کارهای تولیدی بکنه. حتی می تونه با استفاده از تسهیلات و وام های بانکی برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل، سرمایه اولیه در ابتدای فعالیت شغلی خودش رو تامین کنه. (دغدغه تامین سرمایه اولیه یکی از مهمترین چالش های هر کارافرین هست که شما می تونید به این طریق این چالش رو تبدیل به فرصت پیشرفت برای خودتون بکنید!)

 

گواهی مهارت مدرک فنی حرفه ای

 

یک مهندس چطور تخصص خودش رو معتبر کنه؟

توی حوزه علوم مهندسی، با توجه به وسعت دانش های مربوط به این حوزه توانمندی های بسیاری هست که هر کدوم از شما می­تونید در بخش های مختلفی از اون به عنوان یک متخصص تمام عیار معرفی بشید. اونقدر دانش های مختلف مجزا و ترکیبی در حوزه مهندسی به خصوص در حوزه صنعت ساختمان موجود هست که هر کسی بتونه خودش رو به عنوان یک مختصص قابل اعتماد و معتبر معرفی کنه. اعتبار در تخصص زمینه های پیشرفت و توسعه کسب و کار رو به راحتی برای فرد متخصص فراهم میکنه!

 مهندس های مختصص در حوزه های مختلف عمران ، معماری ، مکانیک و برق می تونند با دریافت گواهی مهارت فنی حرفه ای در حوزه های مربوط به رشته خودشون، اعتبار و ارزش تخصصشون رو رسمی کنند. ما توی موسسه سرا ، شرایطی رو فراهم کردیم که افراد متخصص بتونند دوره هایی که طی می کنند رو با مدرک رسمی فنی حرفه ای دریافت کنند و از امتیازات اون استفاده لازم رو ببرند.

 

و در انتها حرف آخر:

شاید امروز خیلی از جاها تخصص شما رو نبینند!

شاید امروز خیلی ها نمی تونند به توانایی های شما اطمینان کنند!

اما شما بهشون ثابت کنید که شما می تونید فردی مطمئن و متخصص باشید!

طوری که فردا برای داشتن شما در تکاپو باشند.

پس تصمیم بگیرید و اقدام کنید!

 


 

شرکت کننده های دوره های موسسه سرا میتونند برای دوره هایی که طی می کنند مدرک رسمی گواهی مهارت فنی حرفه ای دریافت کنند که در ایران و کشورهای دیگر دارای اعتبار و ارزش است.

برای اطلاع از دوره ها و شرایط دریافت مدرک فنی حرفه ای با ما تماس بگیرید: 02122638713

 

 

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program