call_end 021-22638713

کارگاه آشنایی با انواع مصالح نوین و کاربرد آن ‌ها در معماری داخلی و دکوراسیون

  • در دسته :بلاگ
  • بازدید208
  • منتشر شده در : 21 شهریور 1398

آشنایی با انواع مصالح نوین و کاربرد آن ‌ها در معماری داخلی و دکوراسیون

 

شناخت ویژگی و مشخصات مصالح خوب و با کیفیت یک اصل مهم برای هر طراح یا مهندس معمار می باشد.
یک طراح باید بداند به چه ویژگی هایی از هر متریالی که در ساختمان استفاده می کند، توجه داشته باشد تا بتواند آرامش و سلامتی را برای کابران آن محیط مهیا نماید.
 

امروزه طراحان داخلی به واسطه تسلط به نرم افزارها قادر به تحویل رندرهای فوق العاده به کارفرما هستند اما زمان اجرا متاسفانه به دلیل نداشتن دانش شناخت و کاربرد مصالح، اجرای آنها مطلقا آن چیزی که در رندرها ارائه داده بودند نیست که اغلب موجب دلخوری کارفرما در پایان پروژه خواهد شد.

عدم آگاهی به کاربرد و ویژگی های مصالح باعث شده است تا بسیاری از مصالح در جایگاه های اشتباه مورد استفاده قرار بگیرند و اثرات نامطلوب بر کاربران آن فضا داشته باشند.

اثراتی مثل جذب آلودگی محیط توسط مصالح کف نامناسب، تولید صدای نامطلوب در محیط بدلیل عایق بندی نامناسب و ... از جمله ابتدایی ترین مشکلات رایج بدلیل عدم شناخت و اشراف به ویژگی ها مصالح است که در پروژه های مختلف اتفاق می افتد.
 

همواره در جلسات اولیه بین کارفرما و طراحان به خصوص در پروژه های خاص مثل آمفی تئاترها یا بیمارستان‌ها، اشراف داشتن به مصالح تخصصی می تواند باعث بالا رفتن احتمال جذب کارفرما وعقد قرارداد گردد.

به همین خاطر ما در این کارگاه فرصت های پنهان کسب درآمد از طریق شناخت جامع مصالح مورد استفاده در معماری داخلی و طراحی دکوراسیون نیز به شما ارائه خواهیم داد تا بتوانید به صورت حرفه‌ای در جایگاه شغلی خود پیشرفت نمایید.

همچنین در این کارگاه آموزشی نکات مهم استفاده از مصالح مختلف و ویژگی‌ها و کاربردهای آن به شکل کاملا تخصصی و اجرایی به شما آموزش داده خواهد شد.

 

کارگاه آشنایی با انواع مصالح نوین و کاربرد آن ‌ها در معماری داخلی و دکوراسیون

زمان: به زودی اعلام می گردد.

ساعت: به زودی اعلام می گردد.

هزینه: 250 هزار تومان

مدرس: مهندس پیمان فاضلی راد

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program