call_end 021-22638713

نکته و حل تست محاسبات ( دوره محاسبات طلایی)

بدون شک اگر بخواهیم مهم‌ترین راز موفقیت در آزمون محاسبات را بگوییم، فقط یک عبارت می‌توان گفت:

تمرین کن و بسیار تست بزن!

داوطلبانی که در آزمون محاسبات شرکت کرده‌باشند می‌دانند که منظور ما از تمرین و حل تست چیست؟! تمرین کردن و حل تست نکات خاصی دارد که به منجر به افزایش کیفیت یادگیری و تثبیت آموخته‌های قبلی در ذهن شما می‌شود.

برخی از نکات تمرین و حل تست را در دو مطلب "اشتباه بزرگ آزمون محاسبات" و "شش اصل مهم برای جمع‌بندی و مرور" بیان کردیم. بخش دیگری از این نکات را به همراه تست‌ها و تمرین‌های کاربردی را در طی دوره «محـاسـبـات طـلایـی»  به شما ارائه می‌دهیم تا آمادگی کامل برای آزمون محاسبات مهیا شوید.

در دوره محاسبات طلایی (نکته و حل تست محاسبات عمران) چه مواردی مطرح می‌شود؟

شما در طی این دوره آموزشی، به واسطه حل تست‌ها و تمرین‌های مشخص، بر مباحث آزمون مسلط شده و به راحتی می‌توانید بر نکات چالشی سوالات غلبه کرده و به پاسخ صحیح سوال دست پیدا کنید.

مهم‌ترین مواردی که در دوره نکته و حل تست به آن پرداخته می‌شود عبارتند از:

1-    ارائه چارت و خلاصه نویسی
2-    حل تست‌های تالیفی چالشی و نکته‌دار
3-    حل تست‌های مهم سال‌های گذشته

ارائه چارت و خلاصه نویسی در دوره محاسبات طلایی

در طی دوره محاسبات طلایی، بخش‌هایی که نیاز به جمع‌بندی و طراحی ساختار منسجم دارند، به صورت چارت یا خلاصه‌نویسی به شما ارائه می‌شود تا ذهن شما از بهم‌ ریختگی به دور باشد و بتواند به سرعت به بخش مربوطه مراجعه کند. البته پیشنهاد ما و مدرس دوره این است که حتما داوطلبان یکبار این خلاصه نویسی و چارت‌ها را به صورت شخصی بازنویسی کرده تا با تسلط بیشتر در جلسه آزمون بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

توضیحات مدرس دوره در خصوص چارت‌ها و خلاصه‌نویسی را گوش کنید:

اهمیت چارت‌بندی

چرا اکثر داوطلبان به نمره 45 هم می‌رسند اما به 50 نه؟!

یکی از موضوعاتی که داوطلبان آزمون محاسبات بیان می‌کنند این است که به راحتی می‌توانند با حل تست سال‌های گذشته به نمره حدود 45 برسند. اما این داوطلبان همواره در رسیدن به نمره 50 با چالش مواجه‌ بوده و گاهی پس از سه یا حتی چهار بار آزمون دادن، هنوز به نمره قبولی نرسیده‌اند.

در فایل صوتی زیر مهندس قزوینه، توضیحاتی در خصوص این مشکل بیان کرده‌اند که لازم است تمام داوطلبان آزمون محاسبات آن را رعایت کنند تا بتوانند به نمره 50 دست پیدا کنند:

چطور به نمره 50 برسیم؟

شرکت در دوره نکته و حل تست محاسبات طلایی چه کمکی به شما می‌کند؟

همانطور که ابتدای این مطلب گفتیم، مهم‌ترین نکته برای موفقیت در آزمون محاسبات عمران، تمرین و حل تست است. ما در این دوره به شما کمک می‌کنیم تا با حل تست‌های منتخب و تالیفی محاسبات در پنج مبحث فـولاد، بـتـن، خــاک و پــی، زلـــزلـــه و بــارگــذاری تسلط کافی بر روش‌های حل سوال پیدا کرده و سرعت خود در را در تست‌زنی ارتقاء ببخشید.

در ادامه بخش‌هایی از این دوره که به صورت حضوری برگزار شده بود را در فیلم‌های زیر مشاهده کنید:

شما می‌توانید در دوره جدید محاسبات طلایی که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، ثبت‌نام کرده و در حدود دو ماه، تمرین و حل تست برای روز آزمون آمادگی کامل داشته باشید.

دوره محاسبات طلایی ( نکته و حل تست محاسبات):

شروع دوره از 3 اسفند ماه 99
روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 20.30 ( به صورت ONLINE)
تمامی جلسات این کلاس
بازپخش دارد. اگر به هر دلیل فرصت نکردید در زمان کلاس حضور پیدا کنید، می‌توانید در تاریخ تعیین شده، تکرار کلاس را مشاهده کرده و مطالب را فرابگیرید.
لینک ثبت‌نام دوره: محـاسـبـات طـلایـی
ثبت‌نام تلفنی: 02122638713 - 02122638714

پیش از شما، مهندسان دیگری نیز در این دوره شرکت‌ کرده‌اند که‌ می‌توانید در فایل صوتی زیر تجربه حضور آنها در دوره محاسبات طلایی را بشنوید:

نظر شرکت‌کنندگان دوره

 

« دوره محاسبات طلایی (نکته و حل تست) [ONLINE] »

 

 

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program