call_end 021-22638713

سمینار آنلاین آشنایی با معماری داخلی همراه با آموزش اصول چیدمان مبلمان

سمینار آنلاین آشنایی با معماری داخلی همراه با آموزش اصول چیدمان مبلمان:

معماری داخلی یکی از جدیدترین و محبوب ترین حرفه های مربوط به حوزه صنعت ساخت و ساز می باشد که امروزه مورد استقبال بسیاری از طراحان و مهندسین قرار گرفته است.

چه کسانی می توانند کار معماری داخلی انجام دهند؟

بسیاری از مهندسین معمار و حتی مهندسان عمران یا سایر کسانی که در حوزه ساخت و ساز و به خصوص دکوراسیون مشغول فعالیت هستند، در حال آموزش دیدن دوره های طراحی داخلی می باشند. اهمیت روابط بین المان های مختلف فضا و کاربر در بحث طراحی داخلی بسیار مشهود است، به طوری که اگر فضایی بر اساس نکات حرفه ای طراحی داخلی اجرا شود برای کاربر بسیار دلنشین و آرامش بخش خواهد بود و کاربر از بودن در آن فضا لذت می برد.

این دانش علاوه بر ساختمان مسکونی برای فضاهایی مثل کافه ها، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، ادارات و ... نیز بسیار کاربردی و پراهمیت می باشد.

به طور کلی هر کسی که در حوزه ساختمانی علاقه به فعالیت تخصصی در این حیطه را دارد می تواند با دریافت آموزش های صحیح و حرفه ای، به یک معمار داخلی متبحر تبدیل شود.

موسسه سرا برگزار کننده یکی از جامع ترین دوره های آموزش معماری داخلی و دکوراسیون، سمینار آنلاین آشنایی با معماری داخلی و اصول چیدمان مبلمان را با ارائه مهندس پیمان فاضلی‌راد ارائه می‌دهد.

 

زمان: ظرفیت سمینار تکمیل شد! (برای سمینار بعدی رزرو کنید)

برگزاری: به صورت آنلاین در سیستم برگزاری سمینارهای SkyRoom

شهریه وبیــنار: رایــگان

شما می توانید برای شرکت در وبینار، فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر دریافت اطلاعات شرکت در وبینار باشید.

لطفا در وارد کردن اطلاعات دقت کنید: [اطلاعات مورد نیاز برای ورود به وبینار:  نام کاربری شما: شماره موبایل با صفر ، رمز عبور: کد ملی ده رقمی]

رزرو سانس بعدی سمینار آشنایی با معماری داخلی و اصول چیدمان مبلمان

 

در صورت نیاز به راهنمایی با تلفن‌های 22638713 و 22638714 تماس بگیرید.

 

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program