call_end 021-22638713

سمینار آشنایی با طراحی داخلی به همراه با کارگاه آموزشی اصول استاندارد چیدمان مبلمان

سمینار رایگان آشنایی با طراحی داخلی

امروزه یک طراحی داخلی حرفه ای می تواند بسیاری از هزینه های اجرایی ساختمان سازی و مشکلات اجرایی ناشی از عدم هماهنگی نقشه ها و طرح ها در حین اجرا را به کمک طراحی داخلی تخصصی و حرفه ای به حداقل برساند.

این حرفه ی جدید به کمک ارائه طرح های دقیق و کاربردی و با در نظر گرفتن شرایط اجرا، هزینه پروژه را به شدت کاهش می دهد و منجر به حفظ سرمایه برای کارفرما و جذب پروژه های جدید برای طراحی و مجری می گردد.

طراحی داخلی امروزه در حوزه ساخت و ساز و دکوراسیون بسیار مورد استقبال طراحان قرار گرفته است و به بخش کلیدی برای پروژه های مهم و بزرگ تبدیل شده است.

 

چه کسانی می توانند کار طراحی داخلی انجام دهند؟

بسیاری از مهندسین معمار و حتی مهندسان عمران یا سایر کسانی که در حوزه ساخت و ساز و به خصوص دکوراسیون مشغول فعالیت هستند، در حال آموزش دیدن دوره های طراحی داخلی می باشند. اهمیت روابط بین المان های مختلف فضا و کاربر در بحث طراحی داخلی بسیار مشهود است، به طوری که اگر فضایی بر اساس نکات حرفه ای طراحی داخلی اجرا شود برای کاربر بسیار دلنشین و آرامش بخش خواهد بود و کاربر از بودن در آن فضا لذت می برد.

این دانش علاوه بر ساختمان مسکونی برای فضاهایی مثل کافه ها، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها، ادارات و ... نیز بسیار کاربردی و پراهمیت می باشد. به طور کلی هر کسی که در حوزه ساختمانی علاقه به فعالیت تخصصی در این حیطه را دارد می تواند با دریافت آموزش های صحیح و حرفه ای، به یک طراح داخلی متبحر تبدیل شود.

مدرس سمینار طراحی داخلی کیست؟

مهندس پیمان فاضلی راد بیش از 15 سال به صورت تخصصی در حوزه طراحی داخلی فعالیت دارند. ایشان دانش آموخته رشته طراحی داخلی در دانشگاه آمریکایی امارات هستند.

در سال 2017 نامزد دریافت جایزه معمار برتر آسیا بودند و صاحب طرح تقدیر شده در مسابقه آجر بریتانیا می باشند.

سبک آموزش و ارائه مهندس فاضلی برخلاف بسیاری از آموزش های سرد و کسل کننده، کاملا پویا و با نشاط هست و به گفته بسیاری از دانشجویان، در طول برنامه های آموزشی شما اصلا متوجه گذر زمان نمی شوید!

در ادامه بخشی از ویدئو سمینارهای قبلی مهندس فاضلی را که مربوط به «هنر استفاده از ابزار در جذب کارفرما» می باشد را می توانید مشاهده کنید:

 

 

در سمینار طراحی داخلی چه محتوایی آموزش داده می شود؟

در طول این سمینار دو ساعته، کلیاتی از طراحی داخلی و نکات اجرایی آن به شما به صورت عملی و اجرایی آموزش داده می شود. برخی از این موضوعات عبارتند از:

  • آشنایی با اصول طراحی داخلی
  • روانشناسی برخورد در جذب کارفرما
  • شناخت ویژگی های مصالح و کاربرد آن برای هر فضا
  • آشنایی با اصول ارگونومی
  • اصول نورپردازی در طراحی فضاهای مختلف

چطور می تونیم در این سمینار شرکت کنیم؟

سمینار طراحی داخلی و اصول چیدمان مبلمان یک سمینار دو ساعته می باشد که زمان و مکان برگزاری آن به شرح زیر است:

زمان برگزاری: پنجشنبه 5 اردیبهشت - ساعت 15 الی 17

محل برگزاری: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، خیابان جلالی، پلاک 20 ، طبقه 3، موسسه سرا

سمینار طراحی داخلی به صورت کاملا رایگان برگزار می شود و هیچ هزینه ای برای شما ندارد به شرطی که حضور خود را از طریق روش های زیر رزرو نمائید:

رزرو تلفنی: 02122638713 - 02122638714

شما می توانید ثبت نام خود را از طریق تکمیل فرم زیر انجام دهید و منتظر تماس ما باشید:

 

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program