موسسه سرا | دوره طلایی نظارت و اجرا عمران و معماری (جمع بندی آنلاین و فشرده آزمون مرداد 1400)
call_end 021-22638713

دوره طلایی نظارت و اجرا عمران و معماری (جمع بندی آنلاین و فشرده آزمون مرداد 1400)

  • در دسته :بلاگ
  • بازدید4199
  • منتشر شده در : 21 تیر 1400

جمع بندی آزمون هایی که منابع مطالعه آنها حجم زیادی دارد همواره یکی از اصلی ترین نکات برای قبولی در آزمون می باشد.

آزمون نظام مهندسی از جمله آزمون های با منابع زیاد هست که جدا از بحث جمع بندی، حتی مطالعه یک دور آنها نیز توام با سختی و مشکلات فراوان می باشد.

به همین دلیل حتی اگر بخشی از منابع را فقط فراگرفته ایم باید در زمان مناسب جمع بندی و مرور را انجام دهیم تا بتوانیم با تثبیت یادگیری، از آنها در روز آزمون به نحو احسنت استفاده کنیم.

 

دوره طلایی نظارت و اجرا چه دوره ای است؟

برای قبولی در آزمون نظام مهندسی، علاوه بر اشراف بر مباحث و منابع مطالعاتی، تسلط بر شیوه شرکت در آزمون و مهارت های تست زنی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. برای تقویت آموخته های خود دوره جمع بندی و مرور منابع آزمون نظام مهندسی برای صلاحیت نظارت و اجرا در «دوره طلایی نظارت و اجرا» به شما ارائه می شود. در این دوره شما به صورت کاملا فشرده تمام منابع با اهمیت آزمون های نظارت و اجرا را مرور می کنید. پیدا کردن صحیح منبع مربوط به سوال، تسلط بر موضوعات منابع آزمون، حل تست های مهمی که ممکن است در آزمون نظام مهندسی تکرار شود از اصلی ترین فعالیت های این دوره فشرده می باشد.

 

دوره طلایی نظارت و اجرا برای چه رشته هایی برگزار می شود؟

این دوره فشرده که به منظور جمع بندی و مرور منابع آزمون نظام مهندسی تهیه شده است برای هر دو رشته مهندسی عمران و مهندسی معماری آماده شده است. بسیاری از سرفصل های آزمون نظارت و اجرا مشترک هستند (مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی عمران و معماری) و شما با شرکت در این دوره می توانید برای هر دو آزمون آماده شوید.

 

در دوره طلایی نظارت و اجرا عمران و معماری چه محتوایی ارائه می شود؟

  • تکنیک‌ های منبع شناسی سوال (منبع‌ یابی)

برای یافتن منبع مناسب برای هر تست شما نیاز به شناخت کافی منابع و جنس سوالات دارید. در این دوره تکنیک های خاصی به شما آموزش داده می شود تا با مطالعه سوال و شناخت نیاز و جنس آن بتوانید به راحتی به سراغ منبع مورد نظر بروید و جواب صحیح را پیدا کنید. اگر شما به این نکات مسلط نباشید زمان زیادی را در یافتن منبع صحیح برای پاسخ سوال از دست خواهید داد و این نکته در حالی است که در آزمون های نظام مهندسی مدیریت زمان حرف اول را در آزمون می زند.

  • تکنیک‌ های تست زنی و مدیریت زمان

بعد از شناخت تکنیک های منبع یابی به سراغ مدیریت زمان خواهیم رفت تا بتوانید جنس سوالات را با دانش خود انطباق بدهید و بر اساس پیش بینی زمانی که از هر تست دارید، زمان خود را مدیریت کنید. در این آزمون قرار نیست شما به تمام سوالات پاسخ صحیح بدهید، بلکه کافی است به نیمی از سوالاتی که پاسخ صحیح را مطمئن هستید جواب بدهید تا بتوانید در آزمون نظام مهندسی قبول شوید.

  • مرور مبحث به مبحث و بند به بند آزمون

زمان برگزاری دوره نزدیک ایام آزمون می باشد. در این زمان اکثر داوطلبان به جمع بندی و مرور مباحث مهم و کلیدی می پردازند. در دوره طلایی نظارت و اجرا با توجه فشردگی دوره، جمع بندی و مرور منابع را از مباحث پراهمیت و مهم آزمون نظارت و اجرا آغاز می کنیم و کم کم به سراغ مباحثی که سهم سوال کمتری دارند می رویم. با بررسی و تحلیل آزمون های نظام مهندسی قبل، مطالب مهم و پراهمیت هر مبحث شناسایی شده اند که در طی جمع بندی هر مبحث، موضوعات پراهمیت نیز عنوان می شوند تا داوطلب بتواند در روزهای آتی، با تمرکز بر این مباحث، شانس قبولی خود در آزمون را افزایش دهد.

  • جمع‌بندی نکات پرکاربرد و تست‌ های پرتکرار و محتمل برای آزمون

بر اساس بررسی ها و الگوریتم شناسی از سوالات آزمون های قبل، سوالاتی که احتمال دارد در آزمون آتی دوباره تکرار شوند به شما معرفی می شوند و تست های آنها در دوره طلایی حل می گردد. این مرور تست های پر اهمیت شما را برای آزمون اصلی آماده می کند تا بتوانید با اشراف کامل به موضوعات دارای اهمیت بالا در آزمون شرکت کنید.

 

دوره طلایی نظارت و اجرا چه زمانی برگزار می شود؟

این دوره به صورت آنلاین و فشرده ویژه قبولی در آزمون مرداد 1400 برگزار می شود.

روزهای برگزاری دوره ی آنلاین: به مدت 4 روز (24 ساعت) | رشته عمران و معماری

ساعت برگزاری: چهارشنبه (15 - 21) ، شنبه (15 تا 21) ، یکشنبه (15 تا 21) ، جمعه ( 9 تا 15)

شیوه برگزاری: دوره به صورت آنلاین می‌باشد.

شهریه دوره: 1.600.000 تومان

 

دوره طلایی نظارت و اجرا برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره به منظور مرور و جمع بندی و تثبیت آموخته های قبلی شما می باشد. با شرکت در این دوره می توانید مباحثی را که از قبل مطالعه کرده اید را جمع بندی کنید و ارتباط بین مباحث مختلف و بخش های پر اهمیت را به طور کامل فرابگیرید.

 

چطور در دوره ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام این دوره شما به سه روش می توانید اقدام کنید.

1 - ثبت نام اینترنتی: کافیست به صفحه ثبت نام بروید:

دوره طلایی نظـارت و اجرای عمـران و معماری  (آنلاین)

2 - با تلفن 02122638713 یا 02122638714 تماس بگیرید و ثبت نام خود را به صورت تلفنی تکمیل نمائید.

3 - در دفتر موسسه سرا حاضر شوید و امور ثبت نام خود را تکمیل کنید.

آدرس دفتـر: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، خیابان جلالی، پلاک 20، طبقه سوم

 

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران