call_end 021-22638713

جزئیات آزمون شفاهی کارشناس رسمی قوه قضاییه اعلام شد

فراخوان ثبت نام جهت شرکت در آزمونهای شفاهی مركز:

بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان مرحله کتبی آزمون های وکالت، کارشناس رسمی و مشاوران خانواده سال ۱۳۹۹ می رساند، داوطلبان حائز شرایط از روز شنبه ۲۷/ ۱۰/ ۱۳۹۹ تا پایان روز جمعه۱۳۹۹/۱۱/۱۰ فرصت دارند تا از طریق آدرس اینترنتی jazb.judiciarybar.ir _ که در سایت مرکز، منو سامانه های جذب ۹۹ _ قابل دسترسی است، اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایند.

برای ورود به سامانه کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و شماره تلفن همراه را به عنوان رمز عبور وارد کنید، رمز عبور خود را پس از اولین ورود حتما تغییر بدهید.

برنامه زمانبندی ثبت‌نام، اجرای آزمون شفاهی و اعلام نتایج بر اساس جدول زیر است:

مرحله زمان
ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات مورد نیاز 27 دی تا 30 بهمن 99
بارگذاری و تکمیل اسناد و مدارک 10 بهمن تا 20 بهمن
برگزاری آزمون شفاهی 20 بهمن99 تا 20 اردیبهشت 1400
اعلام نتایج آزمون شفاهی خرداد و تیرماه 1400

پس از تکمیل مراحل و ثبت‌ اطلاعات مورد نیاز در سامانه، لطفا منتظر بمانید تا ساعت، روز و مکان حضور شما در آزمون شفاهی اطلاع رسانی شود.

عدم تکمیل مراحل ثبت‌نام در مهلت فوق به منزله انصراف قطعی داوطلب تلقی شده و قبولی در آزمون کتبی نیز کان لم یکن تلقی خواهد شد.

با توجه به اینکه لازم است اقدامات و مراحل متعددی را در سامانه انجام دهید، حتما در روزهای ابتدایی ثبت‌نام و با حوصله مراحل را تکمیل کنید.

در صورتی که برای ورود به سامانه در مرحله تکمیل اطلاعات با مشکلی مواجه شدید، صرفا از طریق منوی پشتیبانی سامانه درخواست خود را با ذکر جزئیات ثبت کنید، مشکل شما فقط از این طریق قابل بررسی است و نتیجه در اسرع وقت اطلاع داده خواهد شد لذا از انجام تماس تلفنی و مراجعه حضوری اکیدا خودداری کنید.

 

«دوره آمـادگـی مصـاحبـه کارشنـاس رسـمی قـوه قضـاییـه»

 

کتاب‌های کاربردی برای آمادگی مصاحبه کارشناس رسمی:

   

نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program