call_end 021-22638713

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامي خاص فرزندان شهدا

پيرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام در تاريخ 24-01-1400 ، با توجه به اعلام سازمان اداري و استخدامي کشور مبنی بر اضافه شدن شغل محلهای جدید به دفترچه راهنمای مذکور (به شرح ذیل)، به اطلاع متقاضيان اين آزمون مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از متقاضیانی كه تا اين تاريخ (31-01-1400) براي ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه بتوانند تا روز يکشنبه مورخ 1400/02/05 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصيلي خود نسبت به ثبت ‌نام اقدام نمایند.

ضمناً باتوجه به شغل محل هاي جديد اعلام شده مقررگرديد امکان ويرايش اطلاعات براي متقاضيان ايجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند،  می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش کد شغل محل انتخابی خود اقدام نمایند.

برای دریافت فایل شغل محل هاي جديد  دفترچه‌ راهنماي ثبت‌نام در آزمون استخدامي خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان 70 درصد و بالاتر سال 1400:  ( با فرمت PDF) اینجا کلیک کنید

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program