call_end 021-22638713

آزمون ساز آنلاین نظام مهندسی و کارشناس رسمی – آزمون سرا

آزمون‌های آزمایشی آنلاین نظام مهندسی و کارشناس رسمی برای اولین بار در کشور توسط موسسه سرا در سایت "آزمون سرا" به نشانی www.ECI.ir راه اندازی گردید.

از امروز شما داوطلبان آزمون های نظام مهندسی و کارشناس رسمی می توانید در سایت آزمون سرا آموخته های خود را مورد ارزیابی قرار دهید و مهارت لازم برای قبولی در آزمون را کسب نمایید.

ما در موسسه سرا با توجه به سابقه حرفه ای فعالیت در حوزه برگزاری دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی و کارشناس رسمی، اقدام به راه اندازی یک وبسایت تخصصی ویژه آزمون‌ها نموده ایم.

سایت آزمون سرا از هم اکنون در اختیار شما داوطلبان آزمون های حرفه ای خواهد بود تا بتوانید به صورت آنلاین از سراسر ایران، دانش و مهارت‌های لازم برای قبولی در آزمون‌های حرفه ای را در خود تقویت نمایید و به امید خدا نتایج درخشان کسب کنید.

 

در سایت آزمون سرا در چه آزمون هایی می توانید شرکت کنید؟

آزمون سرا یک بستر آنلاین برای شرکت در آزمون های مختلف در حوزه نظام مهندسی و کارشناس رسمی می باشد.

انواع آزمون هایی که شما میتوانید در سایت آزمون سرا به صورت آنلاین شرکت کنید عبارت است از:

  • آزمون های نظام مهندسی رشته‌های مهندسی عمران و معماری دوره های گذشته
  • آزمون های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه دوره های گذشته
  • آزمون های آزمایشی تالیفی نظام مهندسی (عمران و معماری) و کارشناس رسمی (قوه قضاییه و دادگستری)
  • آزمون های مبحثی - ویژه مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان

آزمون های نظام مهندسی عمران و معماری:

داوطلبان رشته های عمران و معماری می توانند آزمون های گذشته نظام مهندسی در صلاحیت های نظارت، اجرا، محاسبات و طراحی را به صورت آنلاین در سایت آزمون سرا امتحان بدهند.

آزمون های نظام مهندسی دوره های اخیر در فضای آزمون ساز برای شما فراهم آمده است، تا بتوانید در یک محیط شبیه سازی شده با آزمون اصلی، به صورت آنلاین، از خود امتحان بگیرید و دانسته های خود را مورد ارزیابی و بررسی قرار بدهید و برای روز آزمون آماده شوید.

برای استفاده از آزمون های گذشته نظام مهندسی به بخش بانـک سـوالات آزمـون های نظـام مهنـدسـی در سایت آزمون سرا به نشانی (www.ECI.ir) مراجعه کنید.

 

آزمون های کارشناس رسمی قوه قضاییه و دادگستری:

پروانه کارشناس رسمی یکی از حرفه ای ترین پروانه های حوزه مهندسی است.

همانطور که مطلع هستید، بر خلاف آزمون های نظام مهندسی، سوالات آزمون های کارشناس رسمی برای دانلود و مشاهده رایگان موجود نیست.

اکنون ما در سایت آزمون سرا فضایی را برای شما مهیا کرده ایم تا سوالات ادوار گذشته آزمون های کارشناس رسمی دادگستری و قوه قضاییه را در فضای آزمون امتحان بدهید.

شما می توانید نوع آزمون و زمان برگزاری آن را انتخاب نموده و به صورت آنلاین در آن شرکت کنید و در انتها کارنامه عملکرد خود در آزمون را مشاهده نمایید.

برای استفاده از این خدمات به بخش بانـک سـوالات آزمـون کـارشنـاس رسمـی سایت آزمون سرا به نشانی (www.ECI.ir) مراجعه بفرمایید.

 

آزمون های آزمایشی تالیفی نظام مهندسی و کارشناس رسمی:

یکی دیگر از خدمات ویژه ما در سایت آزمون سرا، برگزاری آزمون های آزمایشی تالیفی برای آزمون ها با رشته ها و صلاحیت‌های مختلف است.

شرکت در آزمون های تالیفی، محک جدی تری برای حضور در آزمون اصلی برای شما خواهد بود تا با سوالات جدیدتر و سبکی نو در آزمون آشنا شوید.

آزمون های تالیفی سایت آزمون سرا دارای پاسخ نامه تشریحی می باشند که بلافاصله پس از آزمون در دسترس شما قرار دارند ومی توانید به کمک آن نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و درصدد رفع آن برآیید.

برای ثبت نام در آزمون های آزمایشی تالیفی نظام مهندسی و کارشناس رسمی به بخش آزمون های آزمایشی آنلاین سایت آزمون سرا به نشانی (www.ECI.ir) مراجعه نمایید.

 

آزمون های مبحثی - ویژه مباحث 22 گانه مقـررات مـلی سـاختـمان:

آزمـون های مبحثی بدون شک پرطرفدارترین بخش آزمون های سایت آزمون سرا خواهند بود.

جایی که شما می توانید به راحتی با انتخاب مباحث مورد نظر خود، سوالات استاندارد آزمون های گذشته یا سوالات تالیفی آن مبحث را دریافت نمایید.

آزمون سرا این امکان را به شما می دهد تا یک یا چند مبحث مشخص از مباحث مقررات ملی ساختمان را به صورت آنلاین انتخاب کرده و تست های تالیفی یا آزمون های گذشته آن را حل کرده و سطح یادگیری خود در آن مبحث مورد ارزیابی قرار بدهید.

آزمون های مبحثی غالبا برای تمرین و کسب مهارت بیشتر بر موضوعات و مباحث در نظر گرفته شده است که برای داوطلبانی که قصد کسب تسلط بیشتر بر مباحث را دارند بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.

برای ورود به آزمون های مبحثی به بخش آزمون ساز پویا در سایت آزمون سرا به نشانی (www.ECI.ir) مراجعه کنید.

 

از همین امروز وارد سایت آزمون سرا شوید و از این فضای حرفه ای بهره‌مند شوید تا با تسلط بر مباحث و تمرین شرایط آزمون، بتوانید بهترین نتایج را در آزمون های نظام مهندسی و کارشناس رسمی کسب نمایید.

از همین امروز وارد سایت آزمون سرا شوید و از این فضای حرفه ای بهره‌مند شوید تا
با تسلط بر مباحث و تمرین شرایط آزمون، بتوانید بهترین نتایج را در آزمون های نظام مهندسی و کارشناس رسمی کسب نمایید.

اولین آزمـون‌سـاز آنـلاین در حـوزه نظـام مهـنـدسـی و کـارشنـاس رسـمی
www.ECI.ir


این خدمات آغاز یک مسیر نو می باشد، به زودی با خدمات جدید در کنارتان خواهیم بود . . .

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program