call_end 021-22638713

آزمون آزمایشی نظام مهندسی عمران و معماری (آنلاین و حضوری)

  • در دسته :بلاگ
  • بازدید1000
  • منتشر شده در : 10 شهریور 1398

قبولی در آزمون نظام مهندسی، نیازمند تمرین و کسب مهارت شرکت در آزمون می باشد.

 آزمون های آزمایشی به شما کمک می کند این مهارت را در خود تقویت کنید تا با آمادگی کامل بتوانید در آزمون نظام مهندسی شرکت کنید و نمره قبولی دریافت کنید.

بسیاری از شرکت کنندگان آزمون های نظام مهندسی در همه رشته‌ها (به خصوص رشته های عمران و معماری) پیش از شرکت در آزمون اصلی، در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند.

این آزمون ها مزیت هایی دارند که کمک می کنند شما با شرایط آزمون آشنا شوید و بتوانید از مباحث مقررات ملی و سایر منابع آزمون نظام مهندسی به نحو احسنت استفاده کنید.

اگر علاقه‌مند هستید تا در خصوص اهمیت آزمون های آزمایشی و ویژگی های آزمون آزمایشی استاندارد بیشتر بدانید مطلب «آزمون های آزمایشی باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟» را مطالعه کنید و از نکات آن استفاده کنید.

 

موسسه سرا همچون آزمون های نظام مهندسی هر دوره، برای آزمون مهر 98 نیز برای رشته‌های مهندسی عمران و معماری آزمون آزمایشی برگزار می کند.

در این دوره آزمون های آزمایشی، علاوه بر برگزاری به صورت حضوری، به صورت آنلاین و غیر حضوری نیز برگزار می شوند که این امکان را برای همه مهندسان در سراسر کشور فراهم کرده است که بتواننـد از این فرصت استفاده کنند.

آزمون های آزمایشی که برای آزمون نظام مهندسی مهر 98 به صورت حضوری و آنلاین بـرگزار می شوند عبارتند از:

شما می توانید جهت ثبت نام در آزمون ها از طریق دوره های سایت یا تماس با تلفن 22638713 اقدام کنید.

 

دسته بندی های مرتبط:
نظر خود را بنویسید

برنده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران در سال 1395 به انتخاب داوران

free website stats program